Artykuły sponsorowane

Budowa i wykończenie domu tylko z firmą Mariot

Artykuł Partnera
Dodano: 27.08.2014
No image
Share
Udostępnij
Już od 15 lat firma MARIOT dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości: okna, rolety, żaluzje fasadowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe i przemysłowe, parapety, markizy i wiele innych. Tak szeroki asortyment pozwala na wybór produktów, które spełniają oczekiwania klientów pod każdym względem. Innowacyjne rozwiązania firmy MARIOT umożliwią Państwu zastosowanie okien w kształcie koła, łuku, trapezu czy trójkąta.
 
Pracownicy firmy MARIOT przechodzą wieloetapowe szkolenia, dzięki czemu klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm przy wyborze odpowiedniego produktu.
Bardzo istotną kwestią są usługi montażowe, które oferuje firma MARIOT. Podstawowy montaż okien, drzwi, rolet czy bram został wzbogacony o najnowsze rozwiązania w dziedzinie montażu warstwowego przeznaczonego do budynków energooszczędnych. 
Wieloletnie doświadczenie ekip montażowych firmy MARIOT wzbogacane jest regularnymi i profesjonalnymi szkoleniami, dlatego pracownicy wyróżniają się fachową wiedzą. Ponadto usługi montażowe obejmują serwis w okresie objętym gwarancją, jak i po gwarancji. 
 
Klienci firmy MARIOT nie muszą się martwić o właściwe dopasowanie wszystkich produktów. Wszelkie doradztwo, pomiary, wycena, transport oraz usługi montażowe są dla firmy MARIOT standardowym działaniem. 
Ogromnym wyróżnikiem firmy MARIOT są również produkty pochodzące od znanych i cenionych producentów w tej branży, między innymi: Oknoplast, Hörmann, Anwis, Parmax.
Zadowolenie klientów i wysoka jakość produktów – to dla firmy MARIOT priorytety. 80% to klienci z polecenia. 
Jakość świadczonych usług została doceniona nie tylko na terenie całego kraju, ale także za granicą w takich krajach jak Niemcy, Austria, Szwecja, Francja, Ukraina. Firma MARIOT to laureat licznych nagród branżowych. Jako lider regionu, między innymi wyróżnia się zdobytą w 2013 roku Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą w kategorii Najlepsza Usługa – za profesjonalny montaż. Wielokrotnie Podkarpacki Rynek
 
Budowlany przyznawał firmie MARIOT Złote Medale podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych, m.in. za kompleksową i profesjonalną ofertę dotyczącą stolarki otworowej i osłonowej.
Kompleksowe usługi i jakość produktów są wizytówką firmy MARIOT, co przekłada się na ogromne zaufanie klientów.
 
 
MARIOT Rzeszów
ul. Popiełuszki 5,
tel. (17) 85 909 85 
faks (17) 85 909 85 wew. 126
 
Dowiedz się więcej: http://www.mariot.pl/
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy