Artykuły sponsorowane

Doświadczenie – Pasja – Komplementarność

Artykuł Partnera
Dodano: 12.06.2014
No image
Share
Udostępnij
Firma Mariot już od 15 lat doradza, wspiera i pomaga klientom podczas wyboru okien, drzwi, bram czy rolet zewnętrznych. Decyzja o wyborze tego typu asortymentu wydaje się prosta, jednak rozwiązań, które będą spełniać  nasze oczekiwania nie jesteśmy w stanie samodzielnie zweryfikować. Z pomocą doświadczonych i zaufanych specjalistów dla których praca jest pasją, mamy pewność, że dokonany przez nas wybór będzie spełniał nasze oczekiwania  i będzie właściwym rozwiązaniem nie tylko pod kątem estetycznym ale także użytkowym.
 
Wybór optymalnych okien czy drzwi nie jest prostą sprawą.  Bardzo ważny jest projekt, a więc to co mamy przewidziane w naszym domu czy mieszkaniu. Czy zakłada on duże przeszklenia, łuki, koła a może owalne wyjście na taras? Możliwości technologiczne proponowane przez firmę Mariot pozwalają stworzyć niemalże każdy dowolny kształt. Najważniejsze jednak są oczekiwania inwestora, który przychodzi z własnymi pomysłami oraz wizjami jak ma wyglądać jego nowy dom czy mieszkanie. Firma MARIOT dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie dopasować się idealnie do tych wymagań.
 
„Każdy z klientów, który przychodzi do naszej firmy jest traktowany indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby klient cieszył się z dokonanego wyboru nie tylko przy podpisaniu umowy, ale również podczas długoletniego użytkowania zakupionego asortymentu. 15 lat działalności w tej branży pozwoliło nam wybrać do współpracy tylko te firmy, które są w stanie zagwarantować odpowiednią jakość swoich produktów oraz długoletnie ich użytkowanie” – podkreśla Maciej Rug, dyrektor zarządzający Mariot. Współpraca z renomowanymi producentami, pozwala na zagwarantowanie klientom bezpieczeństwa w zakresie deklarowanych parametrów, terminowości usług, serwisu oraz zdecydowanie większe możliwości indywidualnych rozwiązań.
Odwiedzając nasz salon w Rzeszowie, nasi klienci mają możliwość  na miejscu obejrzeć i wypróbować większość proponowanych rozwiązań zarówno pod względem funkcjonalności jak i kolorystyki” – dopowiada Maciej Rug. W związku z faktem, iż rynek budowlany wciąż się rozwija,
 
pojawiają się nowe technologie oraz możliwości, firma Mariot zawsze jest o krok przed konkurencją. W swojej ofercie posiada wiele własnych oraz wciąż pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które przydają się szczególnie w przypadku bardzo nietypowych, indywidualnych projektów.
 
„Przez 15 lat istnienia firma Mariot do swojej oferty wprowadziła szereg różnorodnych produktów oraz rozwiązań, które dają pewność klientowi, iż przychodząc właśnie do nas znajdzie na miejscu  kompleksową obsługę i doradztwo. W naszej ofercie klient znajdzie w zasadzie wszystkie potrzebne elementy do swojego domu czy mieszkania z zakresu stolarki otworowej, tj.: okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, osłony wewnętrzne, markizy, moskitiery, klamki, parapety, napędy, preparaty do konserwacji stolarki itd. Wszystko to, aby spełniać każde oczekiwanie naszego klienta” – informuje Maciej Rug.
 
Komplementarność firmy to nie tylko szeroki wachlarz oferowanych produktów, za które firma zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. 6 Złotych Medali Międzynarodowych Targów Budowlanych). To również profesjonalne usługi doradztwa, montażu, serwisu oraz opieki posprzedażowej. Przykładem tego niech będzie chociażby fakt przyznania firmie Mariot Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej za rok 2013 w kategorii Najlepsza Usługa.
 
Podejmując tak istotną decyzję jaką jest z pewnością wybór  i zakup stolarki otworowej najlepiej oddać się w ręce doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wówczas możemy być pewni, że wybrane przez nas produkty jak i usługi będą na oczekiwanym przez nas poziomie.

 
MARIOT Rzeszów
ul. Popiełuszki 5,
tel. (17) 85 909 85 
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy