Reklama

Lifestyle

Z Jasionki wciąż można polecieć na wakacje!

Aneta Gieroń
Dodano: 22.09.2023
Fot. Wanda Dziura/
Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Fot. Wanda Dziura/ Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Share
Udostępnij

Na lotnisku w Jasionce także jesienią nie brakuje lotów czarterowych i połączeń regularnych, którymi można polecieć do atrakcyjnych turystycznie miejscowości. Touroperatorzy i przewoźnicy, w związku z dużym zainteresowaniem pasażerów, wydłużają czas, w jakim oferują połączenia.

Tego lata podróżni z regionu najchętniej wybierają urlopy w Turcji, dlatego biura podróży sprzedają pakiety wypoczynkowe do Bodrum (do 26 października) oraz do Antalyi (do 30 października). Greckie destynacje, czyli Kefalonia, Kreta, Rodos i Zakynthos, są w ofertach do pierwszych dni października. Jesieniąmożna udać się także na urlop do Egiptu, w region Sharm el Sheikh.

Gdzie od jesieni polecimy z Jasionki

Dużą popularnością cieszy się chorwacki Zadar, dokąd tanimi liniami Ryanair można polecieć jeszcze do końca września z częstotliwością dwa razy w tygodniu. Wizz Air w siatce połączeń cały czas ma Rzym, do którego do końca października oferuje trzy połączenia tygodniowo, a zimą będzie latał dwa razy.

Z kolei PLL LOT co poniedziałek można się dostać do Nowego Jorku/Newark. Z lotniska w Jasionce codziennie można polecieć także do Warszawy (LOT-em) i Monachium (Lufthansą). To najczęściej lotniska przesiadkowe, skąd kontynuowane są podróże turystyczne lub biznesowe.

– Jesień jest świetnym okresem do wypoczynku. Tym bardziej, że mamy w ofercie ciekawe kierunki, jak Chorwacja, Włochy, Turcja, Grecja czy Egipt, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie – dodaje Adam Hamryszczak, Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy