Reklama

Lifestyle

Ryanairem do Oslo od końca kwietnia

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 24.01.2013
1873_jasionka
Share
Udostępnij
Już od 30 kwietnia br. z Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” można będzie polecieć bezpośrednio do Oslo (Rygge). Rejsy, które wczoraj ogłosiły linie lotnicze Ryanair, będą odbywać się dwa razy w tygodniu – we wtorki i niedziele.

– Jako największa tania linia lotnicza w Europie mamy przyjemność ogłosić kolejny wzrost przewozów lotniczych z lotniska w Rzeszowie i uruchomić od sezonu letniego nowe połączenie do Oslo (Rygge). Będzie to już trzecie, obok Glasgow (Prestwick) oraz Trapani, nowe połączenie Ryanaira, które startuje w lecie tego roku – poinformowała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży Ryanair w Polsce.

Cena biletu do/z Oslo będzie wynosić 153 zł, wliczając w to podatki i opłaty lotniskowe.

– Ryanair kontynuuje rozwój siatki połączeń z polskich portów lotniczych i uatrakcyjnia ofertę na lato 2013 polskim pasażerom. Aby uczcić wzrost przewozów, oferujemy ponad 100 tys. biletów w cenach zaczynających się od 1zł, wliczając w to podatki i opłaty lotniskowe, na przeloty w lutym oraz w marcu w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy dotyczą ponad 1000 europejskich połączeń Ryanaira. Bilety muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (24 stycznia) – podkreśliła Małgorzata Wrzesińska.

W ramach połączeń regularnych z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu, Warszawy, Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (Stansted oraz Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands, Dublina oraz Glasgow (od marca 2013) i Trapani (od marca 2013). Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa oraz Ryanair.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy