Reklama

Lifestyle

Coerver Coaching – Kompleksowy System Szkolenia

Materiał Partnera
Dodano: 18.08.2021
55657_fot2-resizer-750
Share
Udostępnij
Rzeszów jest jednym z ośrodków, gdzie młodzi piłkarze mają możliwość treningu wedle znanego na całym świecie systemu szkolenia piłkarskiego – Coerver Coaching. Z założeń tego samego systemu od ponad 37 lat w swoich akademiach piłkarskich korzystają kluby takie jak: Real Madryt, Arsenal Londyn czy AC Milan. 

Lubisz piłkę nożną i chcesz rozpocząć regularne treningi? Dołącz do Performance Academy Coerver Coaching w Rzeszowie.
 

Gra w piłkę nożną to jednoczesna interakcja pomiędzy dwoma, trzema, maksymalnie czterema piłkarzami w określonych strefach boiska. Dlatego w Performance Academy dzieci trenują umiejętność panowania nad piłką, podania, przyjęcia, szybkość i wykańczanie akcji właśnie w małych zespołach – wyjaśnia Mateusz Nowak, koordynator Coerver Coaching na Podkarpacie. Podkreśla, że kluczem do sukcesu całej drużyny są właśnie indywidualne umiejętności każdego zawodnika a gra w małych grupach tworzy grę całego zespołu.

Mistrzowskie panowanie nad piłką


W akademiach piłkarskich Coerver Coaching w całej Polsce trenują dzieci od 4 do 16 lat. Treningi w Performance Academy w Rzeszowie odbywają się w poniedziałki oraz środy w okresie wiosennym i letnim na obiektach OSiR w Nowej Wsi koło Rzeszowa, Nowa Wieś 387. Jesienią i zimą trenujemy zarówno na boiskach otwartych, jak również w halach sportowych.

Nie jesteśmy klubem piłkarskim na zajęcia zapraszamy zarówno te dzieci, które chcą rozpocząć przygodę z piłką, jak i te, które trenują w klubach czy szkółkach piłkarskich w Rzeszowie i okolicach, a dodatkowo zechcą rozwijać swoje umiejętności wraz z nami.
Już z początkiem września uruchamiamy kolejne terminy zajęć w nowych lokalizacjach w Rzeszowie oraz innych miastach Podkarpacia.

– mówi Mateusz Nowak, koordynator Coerver Coaching na Podkarpacie. – Pierwszy trening jest bezpłatny, pozwoli rodzicom ocenić poziom zajęć a trenerowi skierować dziecko do odpowiedniej grupy treningowej.

Bądź jak Thomas Muller


W programach Coerver Coaching uczestniczy ponad 3 miliony młodych piłkarzy z 50 krajów na pięciu kontynentach. Poza treningami w akademiach zawodnicy mają możliwość rozwijać swoje umiejętności podczas obozów Coerver Coaching w Polsce, jak i zagranicą. Najbardziej znanymi piłkarzami, którzy piłkarskie szlify zdobywali dzięki programowi Coerver Coaching są: Thomas Muller, Arjen Robben, Robin van Persie, Gareth Bale, Takimi Minamino.

To właśnie tu dowiesz się jak stać się zawodnikiem kompletnym  m.facebook.com/CoerverCoachingPodkarpacie/
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy