Reklama

Lifestyle

Food trucki w Rzeszowie. Wyzwanie Smaku Pepsi na bulwarach

Angelika Fila
Dodano: 25.07.2018
40236_gl
Share
Udostępnij

W sobotę i niedzielę 28 oraz 29 lipca na rzeszowskich bulwarach odbędzie się Wyzwanie Smaku Pepsi. Nad Wisłokiem pojawi się 20 food trucków z „ulicznym” jedzeniem, a o atmosferę wydarzenia zadba blogerka GlamPaula.

W weekend nad Wisłokiem ponownie pojawią się food trucki. 20 wagonów z jedzeniem z różnych zakątków świata przyjedzie do miasta w ramach Przystanku Smaku Pepsi.

Przystanek Smaku Pepsi to kultowe wydarzenie. W tym roku Wyzwanie Smaku odbędzie się w ośmiu miastach, jednym z nich jest Rzeszów. Akcja rozegra się na rzeszowskich bulwarach.

Pierwsza edycja wydarzenia miała miejsce ponad 40 lat temu w Ameryce. Uczestnik zabawy ma za zadanie spróbować dwóch napoi – pepsi i typu cola – nie wiedząc, który napój znajduje się w danym kubku. Należy wybrać ten, który nam bardziej smakuje. Obydwa serwowane są schłodzone, ze świeżo otwartych puszek. Dla uczestników wyzwania przewidywane są drobne upominki od Pepsi.

O atmosferę na bulwarach zadba vlogerka GlamPaula. Z fanami spotka się w specjalnie przygotowanej strefie i będzie zachęcać do podjęcia wyzwania. Razem z uczestnikami imprezy stworzy niepowtarzalne, letnie stylizacje.

Impreza odbędzie się na rzeszowskich bulwarach, w sobotę od godz. 12.00 do godz. 22.00, a w niedzielę od godz. 12.00 do godz. 20.00.

Fot. Facebook Pepsi

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy