Reklama

Kultura

“Kolega Mela Gibsona” w CH Plaza Rzeszów na Dzień Kobiet

Anna Olech
Dodano: 26.02.2015
18156_11388_Kolega_Mela_Gibsona_132
Share
Udostępnij
W sobotę 7 marca 2015 r. w atrium centrum będzie można zobaczyć spektakl „Kolega Mela Gibsona – Stand up Comedy” – Teatru bo tak. Aby zdobyć zaproszenie na wydarzenie, wystarczy w dniach 5 – 7 marca 2015 r. zrobić zakupy w rzeszowskiej Plazie.
 
Wieczór z „Kolegą Mela Gibsona” w CH Plaza Rzezów to propozycja nie tylko dla pań. Sztuka jest relacją aktora Feliksa Rzepki, opowiadającego o swej wyboistej drodze artystycznej i życiowej, w której otarł się o wielkość, ale i doznał bolesnego upadku. Ten „wybitny” aktor z powodu jednej decyzji dyrektora teatru znalazł się w niezwykłej jak na artystę tej klasy sytuacji. Jest przesłuchiwany na komisariacie. Jednak dla tak znakomitego aktora widzem może być każdy – także przesłuchujący go komisarz policji. Gra więc przed nim z rozbrajającą szczerością rolę swojego życia, przy okazji kpiąc z całego środowiska artystycznego. 
 
Autorem tekstu jest znany satyryk i konferansjer Tomasz Jachimek. W monodramie „Kolega Mela Gibsona” w rolę Feliksa Rzepki wciela się Marek Kępiński, spektakl wyreżyserował Paweł Szumiec, a sample i skrecze przygotował Jarosław Babula.
 
Spektakl odbędzie się 7 marca o godzinie 20.30 w atrium CH Plaza. Aby zdobyć zaproszenie, wystarczy w dniach od 5 do 7 marca 2015 r. zrobić zakupy w CH Plaza za minimum 100 zł. Bilety będzie można odebrać w specjalnym punkcie usytuowanym na parterze centrum.
 
Szczegóły na stronie www.plazarzeszow.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy