Reklama

Kultura

Kino Solo, czyli filmowe wieczory dla singli

opracowanie Monika Szczepan
Dodano: 14.03.2014
11341_logo-new-2
Share
Udostępnij
Od dziś rzeszowskie Kino Zorza rusza z nowym projektem „Kino Solo. Filmowe wieczory dla singli”. Celem projektu jest nie tylko integracja „pojedynczych” sympatyków kina, lecz przede wszystkim zaprezentowanie produkcji z najwyższej półki. A przyznać trzeba, że jest to doskonała okazja (i chyba nie tylko dla singli), by zapoznać się z naprawdę dobrymi filmami. 
 
Znacznie łatwiej wyjść do kina z przyjacielem, grupą przyjaciół, chłopakiem, dziewczyną. Ale samemu? Zazwyczaj motywacja jest znacznie słabsza, co skutkuje najczęściej wieczorem spędzonym samotnie w domu.
 
Alternatywą może stać się "Kino Solo", które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników dobrego kina, ceniących sobie kulturalne spędzanie wieczorów w gronie osób podzielających wspólne pasje oraz styl życia. 
 
Z całą pewnością na wspólnym oglądaniu filmów się nie skończy. "Kino Solo" w swoim założeniu ma być również okazją do rozmów przy symbolicznej lampce wina, dzielenia się wrażeniami. Po każdym seansie przewidziane jest również afterparty dla wszystkich uczestników. Podobne spotkania będą odbywać się również w innych miastach.
 
W pierwszym spotkaniu można wziąć udział już dziś, 14 marca o godz. 19.30. Odbędzie się premiera filmu „Witaj w Klubie”. Kolejne spotkanie planowane jest na 27 marca (czwartek), kiedy to wyświetlony zostanie film pt. „Nauka spadania”. Cena biletów to 12 zł.
 
Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie internetowej www.kinosolo.pl. Można tam znaleźć zapowiedzi kolejnych seansów, linki do zakupu biletów, najświeższe informacje  o Kinie Solo. Znajdzie się tam również możliwość oceny filmów. Dodatkowe informacje można znaleźć również na fanpage projektu na Facebooku: www.facebook.com/kinosolo.tylkodlasingli. 

„Witaj w Klubie” – premiera

14 marca 2014 r. (piątek), godz. 19.30

„Nauka Spadania”

27 marca 2014 r. (czwartek), godz. 18.30
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy