Reklama

Kultura

“Prawda” Teatru BO TAK, dziś do zobaczenia za darmo

Artykuł Partnera
Dodano: 07.10.2013
7954_Bo_Tak_11
Share
Udostępnij
Dziś wieczorem w Klubie Akademickim „IQ” Wyższej Szkoły i Zarządzania w Rzeszowie nowy rzeszowski Teatr „Bo tak” wystawi „Prawdę”. Wstęp na spektakl, który rozpocznie się  o godz. 19.45, jest bezpłatny. 

Teatr „Bo tak” na teatralnej mapie Rzeszowa pojawił się zaledwie kilka miesięcy temu, a jego premierowy spektakl „Prawda” już cieszy się popularnością i uznaniem widzów. Twórczyniami teatru są Mariola Łabno- Flaumenhaft i Beata Zarembianka, a sztuka, od której „Bo tak” rozpoczyna swoją działalność, to dzieło Floriana Zellera, znakomitego, francuskiego dramatopisarza młodego pokolenia. Ma ona wyznaczyć szlak, którym nowy teatr chce iść – rozrywka na dobrym poziomie z wykorzystaniem współczesnej literatury. 
 
„Prawdę” wyreżyserował Marcin Sławiński, specjalista od komedii, który na swoim koncie ma ponad 50 spektakli w ponad 20 teatrach w Polsce. Rzeszowska publiczność oglądała w jego reżyserii m.in. „Szalone nożyczki” i „Przyjazne dusze”. „Prawda” jest opowieścią o poszukiwaniu prawdy o miłości, związku, ale w sposób bardziej śmieszny, niż patetyczny. Występują: Mariola Łabno-Flaumenhaft, Beata Zarembianka, Grzegorz Pawłowski i Marek Kępiński, wszyscy na co dzień występujący w Teatrze im. Siemaszkowej.
 
 
Recenzje spektaklu możecie przeczytać na łamach naszego portalu: "Prawda" Teatr BO TAK
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy