Reklama

Kultura

Katarzyna Miller na pandemię – pozytywne spotkanie w wirtualnej bibliotece

Alina Bosak
Dodano: 05.11.2020
51990_kmiller
Share
Udostępnij
Jak zachować pogodę ducha w czasie pandemii, podpowie czytelnikom psycholożka i filozofka oraz autorka książek Katarzyna Miller. Do spotkania, 13 listopada 2020 r., można dołączyć z domu. Na platformie ClickMeeting organizuje je Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie. Rozmowę poprowadzi Dorota Dominik.
 
To spotkanie może być znakomitym planem na piątkowy wieczór, 13 listopada. O godz. 18. Z domowego zacisza dołączyć można do rozmowy, której główną bohaterką będzie Katarzyna Miller. 
Filozofka i psycholożka. Terapeutka z ponad trzydziestoletnim stażem, która prowadzi wykłady i warsztaty dla kobiet z zakresu rozwoju osobistego. Jest autorką wielu książek, m.in.:  „Królowe życia i król”, „Chcę być kochana tak, jak chcę” (z Ewą Konarowską), „Kup kochance męża kwiaty”, „Być kobietą i nie zwariować. Opowieści psychoterapeutyczne” (z Moniką Pawluczuk), „Droga Kasiu, jak żyć lepiej?” czy „Mam faceta i mam… problem” (z Suzan Giżyńską). 
 
W publikacjach i wypowiedziach w mediach porusza temat miłości, dialogu w związku i rozwiązywania konfliktów. Często podkreśla, jak ważna jest wiara w siebie i otoczenie siebie opieką. Jest również autorką wierszy – wydała trzy tomiki:  „Stołeczek”, „Ból jest jedwabiem” i „Fontanna miłości”.
 
Spotkanie na platformie ClickMeeting organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie dzięki dofinansowaniu z Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. W jego trakcie będzie można zadawania pytania na czacie. 
 
Aby zapisać się na spotkanie, należy podaż swoje imię i adres e-mail. 30 minut przed wydarzeniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania – do wyczerpania limitu uczestników. Wstęp wolny. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy