Kariera

URtalking startuje już dziś!

Artykuł Partnera
Dodano: 21.01.2014
10423_na-str
Share
Udostępnij

21 stycznia 2014 r. (wtorek) o godzinie 17:30 odbędzie się XIII edycja konkursu URtalking w Auli Wydziału Ekonomii UR.  Organizatorem konkursu jest Koło Naukowe Ekonomistów działające na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Podczas konkursu każdy z uczestników musi zaprezentować w ciągu zaledwie 12 minut wybrany przez siebie temat w taki sposób, aby jak najbardziej zaciekawić publiczność oraz jurorów. Głównym celem tego wydarzenia jest kształtowanie i promowanie umiejętności interpersonalnych wśród studentów. Osoby, które potrafią zainteresować innych swoimi pasjami, umiejętnościami oraz wiedzą, są wyróżniane i doceniane.

Podczas tegorocznego spotkania wystąpią Michał Tymuła z prezentacją na temat „Startupowy dekalog”, Tadeusz Kozieł – „Moje życie, przypadek czy wyzwanie?” oraz Paulina Czarnota prezentująca temat „Jak zarządzać tym, co w życiu najważniejsze? Czas”. Gościem specjalnym XIII edycji konkursu URtalking będzie Krzysztof Janowski z wystąpieniem na temat „Wykreuj swoje życie z jakiego będziesz dumny.

Więcej informacji na temat URtalking znajdziesz na stronie internetowej urtalking.pl oraz na profilu FB www.facebook.com/events/1411931419049510/

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy