Reklama

Dom

Kuchnia pełna pomysłów i … dodatków

materiał promocyjny
Dodano: 05.09.2013
7015_2035_greenpan-podkladka-silikonowa-lisc-klonu_120112014800
Share
Udostępnij
W kuchni nie może wiać nudą. To pomieszczenie w domu, w którym spędzamy ogromnie dużo czasu, dlatego musi być przytulne, praktyczne i ciekawe. Meble, naczynia, garnki – to wszystko jest niezbędne. Ale w kuchni nie można obyć się również bez najróżniejszych dodatków. Niby to drobne rzeczy, ale potrzebne, a do tego nadają kuchni wyjątkowego charakteru.
 
Na liście rzeczy w kuchni niezbędnych są podkładki. W czasie gotowania często trzeba zestawić gorący garnek lub patelnię z ognia. Można odstawić je na blat, oczywiście jeśli jest z naturalnego kamienia, odpornego na wysokie temperatury. Ale nawet w takiej sytuacji warto zaopatrzyć się w specjalne podkładki. Mogą być drewniane, korkowe lub z tworzywa sztucznego odpornego na bardzo wysokie temperatury. Świetną propozycją są też silikonowe. Ich zaletą jest nie tylko odporność na temperatury, bo nic się im nie stanie nawet w 260 stopniach C. Nadają się do zmywarki, są też bardzo elastyczne, więc mogą zastępować ścierkę przy trzymaniu garnków lub otwieraniu słoików. A do tego mają przeróżne kształty i kolory, a taki barwny dodatek może być wspaniałą ozdobą kuchni. 

Ładnie wyeksponować można również przyprawy, do tego niezbędne będą zestawy naczyń i pojemniczków, w których będziemy je przechowywać. Te, które są nam niezbędne w czasie gotowania, najlepiej umieścić w słoiczkach i specjalnej półeczce, gdzie zawsze będą pod ręką. Natomiast te przyprawy, które podamy w czasie posiłku, powinny być w estetycznych zestawach, w których znajdzie się sól, pieprz, oliwa z oliwek czy ocet. Zazwyczaj są one szklane z elementami stali nierdzewnej. 
 
Do tego warto poszukać ładnych słoików na kasze, mąki, makarony, które dotychczas chowaliśmy w szafkach. Ciekawe pojemniki można postawić na półkach lub na blacie i nie tylko, że będą one zawsze pod ręką, ale i staną się ozdobą kuchni. 
 

Ciekawe pomysły na kuchenne dodatki znajdziesz w sklepie HELIOS

ul. Przemysłowa 14, 35-105 Rzeszów,
tel./fax. +48 17 862-91-92, +48 17 862-88-93, +48 17 854-42-24
 
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00-17:00, sobota 8:00-13:00
 
 
Odwiedź stronę i sklep internetowy na: www.helios-szklo.pl
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy