Reklama

Biznes

Moto świat na TSLA EXPO 2019. Udział w targach z dofinansowaniem!

Alina Bosak
Dodano: 05.09.2019
47017_8
Share
Udostępnij
Premiery aut i motocykli, customy, wielkie ciężarówki, a nawet monster truck –motoryzacyjne show już 11 i 12 października przyciągnie do G2A Arena w Jasionce tysiące osób. Podczas TSLA EXPO Rzeszów 2019 zaprezentują się firmy związane z branżą automotive i produkcją przemysłową, a także transportowe i logistyczne. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą zdobyć dofinansowanie na udział w wydarzeniu. Nabór wniosków trwa! Podobnie jak bezpłatna rejestracja na branżowy kongres, który poprzedzi targi i 10 października zgromadzi w Jasionce ludzi, którzy o motoryzacji i transporcie wiedzą niemal wszystko i tą wiedzą będą się dzielić.
 
Trzy dni potrwa III edycja TSLA EXPO Rzeszów 2019 – największe wydarzenie branży automotive i TSL na Podkarpaciu. Jego rozmach z każdym rokiem rośnie wraz z rozwojem zagłębia motoryzacyjnego i siły firm transportowych z tego regionu. W tym roku rozpocznie się 10 października kongresem, który obejmuje dwa bloki tematyczne: Automotive oraz Transport i logistyka. Poprowadzą je doświadczeni przedsiębiorcy z firm zrzeszonych we Wschodnim Sojuszu Motoryzacyjnym i Polskiej Grupie Motoryzacyjnej, a w debatach o prognozach dla wspomnianych branż wezmą udział także menedżerowie i eksperci.
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
Do Jasionki przyjedzie marszałek podkarpacki Władysław Ortyl, konsul honorowy RP w Austrii Manfred Kainz i mocna reprezentacja przemysłu motoryzacyjnego, m.in.: Ryszard Jania, prezes Pilkington Automotive Poland oraz współzałożyciel i prezes Wschodniego Sojuszu Motoryzacyjnego; Luk Palmen, menedżer ds. innowacji i kooperacji Klastra Silesia Automotive&Advanced Manufacturing; Adam Sikorski, prezes stowarzyszenia Polska Grupa Motoryzacyjna i współtwórca Grupy Kapitałowej UNIMOT; Paweł Wideł, prezes Związku Pracodawców Przemysłu Motoryzacyjnego i Artykułów Przemysłowych oraz dyrektor ds. kontaktów z rządem w Opel Poland;  Rafał Staciwa, dyrektor FCA Purchasing Poland.
 
Będą dzielić się wiedzą na temat współpracy polskich i europejskich klastrów motoryzacyjnych na rzecz modernizacji przemysłowej oraz rozwoju pojazdów autonomicznych, zeroemisyjnych, połączonych i współdzielonych. Poszukają także dobrych rozwiązań dla systemu kształcenia w szkolnictwie średnim i wyższym na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.
 
Cześć poświęcona transportowi i logistyce zapowiada się równie atrakcyjnie. Gościem paneli będzie m.in. Michał Bałakier, dyrektor generalny DKV Euro Service Polska; Rafał Weber, sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury; Maciej Wroński, prezes Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”. Ponadto, uczestnicy kongresowych wykładów prowadzonych przez Pawła Miąsika z Agencji Bezpieczeństwa Transportu otrzymają Certyfikat Szkolenia dla Osób Zarządzających Firmą Transportową. Wisienka na torcie to wykład Iwony Blecharczyk, najsłynniejszej na świecie „Trucking Girl”, specjalistki w trudnym transporcie wielkogabarytowym i ambasadorce firmy Orlen-Oil.
 
Udział w kongresie jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja na stronie www.tslaexpo.pl.
 
 
Fot. Tadeusz Poźniak
 
11 i 12 października wypełnia Targi TSLA EXPO Rzeszów 2019 pełne atrakcji dla fanów motoryzacji, ale nie tylko. Organizatorzy spodziewają się, że ubiegłoroczny rekord 5 tysięcy zwiedzających zostanie pobity. To szansa dla małych i średnich przedsiębiorstw na zaprezentowanie oferty szerokiej publiczności. Tym atrakcyjniejsza, że możliwe jest uzyskanie dofinansowania na udział w targach. Województwo Podkarpackie pokrywa koszty pakietu targowego, obejmującego: wstęp na konferencję 10 października dla 2 osób, wraz z udziałem w Branżowym Wieczorze VIP, a podczas targów 11 i 12 październik stoisko 9 m2 z zabudową systemową na Poziomie 0 w strefie wystawienniczej, a także wpis do wydawnictwa targowego. Trwa właśnie drugi nabór wniosków o dofinansowanie na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 września.   
 
TSLA EXPO Rzeszów 2019 umożliwia przedsiębiorcom jeszcze jedną możliwość promocji biznesu i pozyskania kontrahenta. Bardzo ważną częścią wydarzenia są spotkania brokerskie, kończące się zawarciem międzynarodowych partnerstw między firmami – logistyką tej giełdy kooperacyjnej i aranżacją spotkań zajmuje się kolejny partner wydarzenia ośrodek Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Tu rejestracja trwa do 1 października. 
 
Spotkania b2b podczas targów zaplanowano 11 października, w godz. 09:00 – 12:00 oraz 13:00 – 16:00.
 
Kongres i Targi TSLA EXPO Rzeszów 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena organizują: firma SAGIER, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Klaster Expo.
 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy