Reklama

Biznes

XIX Targi Ślubne WEDDING DAY – cała branża w jednym miejscu

Biznesistyl.pl
Dodano: 08.12.2022
69664_2
Share
Udostępnij
5 lutego w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędą się XIX Podkarpackie Targi Ślubne – Wedding Day. To największe i najstarsze wydarzenie branży ślubnej w tej części Polski. Każda edycja przyciąga tysiące zwiedzających, którzy mogą w jednym miejscu poznać oferty salonów ślubnych, jubilerów, restauracji i hoteli, a także niezliczonej liczby usługodawców, którzy zapewniają doskonałą oprawę wyjątkowej weselnej ceremonii. Dla wystawców do 12 grudnia obowiązują specjalne rabaty!
 
Początek roku to doskonały moment, by zamówić suknię i frak na uroczystość planowaną latem czy jesienią. Podczas targów salony mody ślubnej kuszą najmodniejszymi, zgodnymi z najnowszymi trendami kreacjami. Wśród wystawców nigdy nie brakuje jubilerów, bo obrączki należą do jednego z najchętniej zamawianych na targach asortymentów. Podobnie jak fotografowie, fotobudki, weselne sale i dekoracje. Tu młoda para może umówić się na lekcję pierwszego, popisowego tańca czy zamówić limuzynę, którą pojedzie na ślub. 

Największe targi na Podkarpaciu

Podkarpackie Targi Ślubne – od lat cieszą się popularnością wśród zwiedzających, chętnie odwiedzane przez przyszłych nowożeńców, często w towarzystwie rodziców. Cenione są za różnorodność oferty, konkursy i atrakcje dla zwiedzających. To  miejsce, gdzie chętnie spotyka się branża ślubna z całego Podkarpacia – regionu słynącego z doskonałych autorskich salonów mody ślubnej i bogatego w firmy dbające o odpowiednią oprawę wesela.
 
Fot. MTR
 
Podczas 19. edycji targów przyszłe Pary Młode będą mogły dokonać przeglądu całej oferty związanej z organizacją ślubu i wesela. – Pokazy mody ślubnej, porady specjalistów, najnowsze trendy, różnorodność ofert to wszystko gwarantuje, że jest to wydarzenie które należy wpisać do kalendarza – zachęca Monika Sztaba-Ćwiąkała, menedżer projektu w MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.   

Rabaty dla wystawców

Targi odbędą się 5 lutego 2023 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie. Wystawcy już rezerwują miejsca, korzystając z dedykowanej im promocji. Właśnie w grudniu, a dokładnie do 12 grudnia, organizator – MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie – oferuje największe rabaty dla firm rezerwujących stoiska.

Podczas XIX Podkarpackich Targów Ślubnych – Wedding Day swoją ofertę zaprezentują: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii i filmowe, kwiaciarnie, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe. Będzie można obejrzeć samochody i limuzyny wynajmowane na śluby, zapoznać się ze wzorami kart okolicznościowych i zaproszeń, proponowanymi przez firmy poligraficzne. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji. Będą zespoły muzyczne, firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży oraz wydawnictwa branżowe. 
 
– Targi to wyjątkowy czas spotkań  i rozmów z potencjalnymi klientami, jak i ze środowiskiem branżowym, a zarazem doskonała okazja do zaprezentowania oferty, jak również zaznaczenia swojej pozycji na rynku szerokiemu gronu odbiorców – zauważa Monika Sztaba-Ćwiąkała, zapraszając wszystkie firmy działające w tej branży do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
 
Kontakt do organizatorów Podkarpackich Targów Ślubnych

Monika Sztaba-Ćwiąkała
Senior Project Manager
+48 515 897 364
Aurelia Wach
Project Manager
+48 515 897 316

Karolina Puc
Senior Project Manager
+48 515 897 356
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy