Reklama

Lifestyle

W lutym największe targi ślubne. Teraz bilety taniej

Biznesistyl.pl
Dodano: 18.01.2023
70950_mod
Share
Udostępnij
Ruszyła przedsprzedaż biletów na największe Podkarpackie Targi Ślubne – XIX Targi Ślubne Wedding Day. Do 23 stycznia można je teraz nabyć za 14,99 zł, a 5 lutego przyjść na Halę Podpromie, by zobaczyć na pokazach mody najnowsze kolekcje sukien ślubnych, kupić obrączki albo wygrać nagrodę w jednym z wielu konkursów, jakie zaplanowali organizatorzy.
 
Już 5 lutego w Hali Podpromie zapełnią się alejki zwiedzającymi, którzy planują ślub, wesele czy zaręczyny. Podczas XIX edycji Targów Ślubnych Wedding Day najnowsze kolekcje zaprezentują salony mody ślubnej i wizytowej oraz mody męskiej. W programie są pokazy sukien i mnóstwo konkursów prowadzonych ze sceny w olśniewającej ślubnej dekoracji.
 
– Konkursy będą odbywać się między pokazami, a do wygrania są bony na zakup sukni, garniturów, biżuterii i wiele innych atrakcyjnych nagród. Rabaty dla zwiedzających targi przygotowują także wystawcy i na każdym ze stoisk warto o nie zapytać – podpowiada Monika Sztaba-Ćwiąkała, menedżer projektu w firmie MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.
 
Na stoiskach będzie można porównać ofertę modową, jubilerską, a także cukierni, dekoratorów i dostawców dziesiątek usług, jakie oferują firmy, by pomóc młodym parom zorganizować wymarzony ślub.
 
Wejście na targi jest biletowane, a wejściówkę można kupić przez internet już teraz. Do 23 stycznia bilety są w promocyjnej cenie 14,99 zł. To o 10 zł taniej niż cena regularna, która wynosi 24,99 zł. 

Organizowane już po raz XIX Targi Ślubne Wedding Day to od lat największe wydarzenie branży ślubnej na Podkarpaciu. W tym roku odbędą się 5 lutego 2023 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie. 
 
Pokazy mody ślubnej i konkursy dla publiczności to najbardziej lubiane punkty programu podczas Podkarpackich Targów Ślubnych. Fot. MTR
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy