Reklama

Lifestyle

W niedzielę największe Targi Ślubne. Pokazy i nagrody!

Alina Bosak
Dodano: 31.01.2023
71285_slub
Share
Udostępnij
Już w najbliższa niedzielę, 5 lutego rzeszowską Halę Podpromie wypełnią stoiska wystawców XIX Targów Ślubnych Wedding Day. Ponad 60 firm – modowych, jubilerskich, gastronomicznych, dekoratorskich i innych – zaoferuje zwiedzającym atrakcyjne rabaty. Przepisem na idealny ślub podzieli się z każdym chętnym wedding planner. Podczas pokazów mody będzie można zobaczyć najmodniejsze suknie ślubne i wizytowe, a w przerwie wygrać vouchery na wspaniałe nagrody. 
 
Ślub i wesele to logistyczne wyzwanie, którego efekt uwiecznią zdjęcia i filmy. Panna młoda chce wyglądać tego dnia najpiękniej, a pan młody sprawdzić się w pierwszym tańcu. Od pierścionka zaręczynowego i obrączek, po salę, jadło, dekoracje – podejmować trzeba decyzje, a targi ślubne to doskonałe miejsce, by zorientować się w ofercie i cenach firm branży ślubnej. Dlatego Podkarpackie Targi Ślubne Wedding Day cieszą się dużą popularnością.
 
Dziewiętnasta edycja wydarzenia organizowanego przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i firmę Sagier odbędzie się już w najbliższą niedzielę 5 lutego w Centrum Widowiskowo-Sportowym Hala Podpromie w Rzeszowie.

Będzie można je zwiedzać od godz. 10 do 17.00. Od godz. 14.00 zaplanowano pokazy mody ślubnej i wieczorowej w strefie bajecznie udekorowanej przez firmę Wedd Project Iwony Lis-Chruściel. Najmodniejsze modele sukien na sezon 2023 zaprezentują na wybiegu: Igar – Moda Ślubna i Wizytowa, Donia Casar Suknie Ślubne oraz Afrodyta – Moda Ślubna.
 
Fot. MTR Targi Rzeszowskie
 
W przerwach pomiędzy pokazami para prowadząca wydarzenie zaprosi publiczność do konkursów, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. bony rabatowe na zakup sukien ślubnych, usługi jubilerskie i kosmetyczne, na kurs tańca i wynajęcie fotobudki, a także vouchery na sesje zdjęciowe i ślubne zaproszenia – wylicza Monika Sztaba-Ćwiąkała, menedżer projektu w firmie MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, i zachęca, by o rabaty pytać także na stoiskach wystawców.
 
– Każda z firm obecnych na tragach przygotowała do zwiedzających specjalną ofertę – rabaty, nagrody, specjalne promocje. A firm będzie sporo, ponieważ Wedding Day to największe targi branży ślubnej na Podkarpaciu. W jednym miejscu gromadzimy dziesiątki firm, których oferta interesuje pary planujące śluby i wesela. Do grona wystawców zapraszamy salony sukien ślubnych i wieczorowych oraz mody męskiej, restauracje, studia fotograficzne, wypożyczalnie limuzyn, biura podróży i wiele innych. W tym roku podczas targów zwraca uwagę m.in. bogata oferta jubilerów, firm dekoratorskich, cukierni i lokali weselnych. Cukiernie zapraszają oczywiście na degustacje weselnych słodkości. W programie targów zawsze są autorskie pokazy mody ślubnej i wieczorowej, a zwiedzający mogą podziwiać piękne modelki w wyjątkowych kreacjach. W niedzielę każdy będzie mógł także zapytać o radę wedding plannera, który gratis podpowie, jak rozwiązać różne „weselne” problemy – dodaje Monika Sztaba-Ćwiąkała.
 
Targi odbędą się w niedzielę, a do północy w sobotę można jeszcze kupić tanie bilety przez internet. Wejściówka w promocyjnej cenie kosztuje 14,99 zł. W dniu targów 5 lutego obowiązuje już cena regularna – 25 zł. 
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy