Reklama

Biznes

Collins Aerospace szuka pracowników. W Jasionce i w Krośnie dni otwarte już w sobotę

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 05.12.2022
69591_lotnictwo
Share
Udostępnij
Praca czeka m.in. na operatora procesów chemicznych, operatora OSN i kontrolera jakości, ale to nie wszystkie ofert pracy w COLLINS AEROSPACE, która zakłady produkcyjne ma w podrzeszowskiej Jasionce i Krośnie. Firma, która zatrudnia już ponad 1100 osób, ciągle szuka kolejnych fachowców i oferuje im liczne benefity. Najważniejsze to: Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowania do działalności kulturalnej, sportowej i edukacyjnej, a także program NABIERZ MOCY, który zapewnia pracownikom i ich bliskim bezpłatne wsparcie psychologiczne, porady prawne oraz finansowe. Dni otwarte w COLLINS AEROSPACE już w sobotę, 10 grudnia. Konieczne są wcześniejsze zapisy, które do 8 grudnia można przesyłać na adresy mailowe.
 
Zakłady Collins Aerospace w  podrzeszowskiej Tajęcinie i Krośnie, należące do amerykańskiej korporacji Raytheon Technologies, produkują komponenty podwozi do popularnych pasażerskich samolotów, m.in. Boeingów 737, Airbusa A350 oraz do amerykańskich samolotów wojskowych F16, F18 i F35 i samolotów biznesowych z rodziny Gulfstreama. 
 
Samolot składa się z setek tysięcy części, które muszą ze sobą perfekcyjnie współpracować. Technologia jest ważna, ale to ludzie sprawiają, że to wszystko działa – mówi Kaja Zielonka – Foryś, dyrektor personalna.  – W najbliższym czasie do każdego z naszych zakładów planujemy zatrudnić kilkudziesięciu nowych pracowników. Poszukujemy osób na stanowiska: operator obrabiarek sterowanych numerycznie, operator procesów chemicznych, kontroler jakości, planistów czy specjalistów ds. wsparcia systemów produkcji. Szukamy osób z mniejszym i większym doświadczeniem. Regularnie organizujemy kursy szkoleniowe dla osób, które chciałyby rozpocząć pracę na stanowisku operatora OSN.
 
Dni Otwarte w obu zakładach Collins Aerospace zaplanowano w sobotę, 11 grudnia. To idealna okazja, aby poznać firmę, zakres jej produkcji oraz porozmawiać ze specjalistami od rekrutacji. W godzinach od 10:00 do 13:00 chętne osoby będą mogły zwiedzić produkcję, porozmawiać z rekruterami i zostawić swoje CV. 
 
Jest tylko jeden warunek  – z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności, wymagane są wcześniejsze zapisy. Najpóźniej do 8 grudnia należy wysłać wiadomość e-mail  na adresy: w Krośnie: krosno.sekretariat@collins.com oraz w Tajęcinie: rzeszow.sekretariat@collins.com, w którym znajdą się następujące dane uczestnika:
 
– imię i nazwisko
– obywatelstwo/obywatelstwa
– kraj urodzenia 
 
KROSNO – Collins Aerospace (Goodrich Aerospace), ul. Żwirki i Wigury 6a
TAJĘCINA – Collins Aerospace, Tajęcina 111 (podrzeszowska Jasionka)
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy