Reklama

Biznes

Złote Medale Podkarpackiego Rynku Budowlanego rozdane

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 18.09.2022
67131_medale
Share
Udostępnij
Rekordzistą okazała się firma Greinplast Sp. z o.o., która zdobyła dwa Złote Medale Podkarpackiego Rynku Budowlanego i jeden dyplom-wyróżnienie. Powody do radości i dwa Złote Medale ma też Kowalski Okna Sp. z o.o. z Lubaczowa. W sobotę, na finał 26. Podkarpackich Targów Budownictwa EXPO DOM w rzeszowskiej Hali Podpromie, Jerzy Cypryś, wiceprzewodniczący sejmiku województwa podkarpackiego, Marek Bajdak, dyrektor Wydziału Nieruchomości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego i Robert Bielówka, prezes MTR Międzynarodowych Targów Rzeszowskich, organizatora tego wydarzenia, wręczyli medale i wyróżnienia firmom zgłoszonym do konkursu, których produkty odznaczają się innowacyjnością i poprawiają jakość życia. Specjalne wyróżnienie otrzymał też Józef Ślączka, członka Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz wieloletni przewodniczący Komisji Ekspertów, która przyznaje Złote Medale.
 
– Już 26. raz gromadzicie tutaj ludzi różnych branż, którzy sprawiają, iż żyje i mieszka nam się coraz lepiej – mówił Jerzy Cypryś. – Dlatego też jedną z inteligentnych specjalizacji województwa podkarpackiego jest jakość życia, na co wpływ mają na pewno tego typu spotkania. 
 
Jak ważna jest branża budowlana i innowacje z nią związane, zwłaszcza w kontekście efektywnego wykorzystywania energii, podkreślał też Marek Bajdak.
 
Komisja Ekspertów, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Lech Lichołai z Politechniki Rzeszowskiej, przyznała Złote Medale Podkarpackiego Rynku Budowlanego następującym firmom:
 
1. KOWALSKI OKNA SP. Z O.O., za SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH HST Z ALUMINIUM NAROŻNY.
2. KOWALSKI OKNA SP. Z O.O., za INNOWACYJNE OKNO ETERNAL LINE STV. 
3. GREINPLAST SP. Z O.O., za PANEL ELEWACYJNY CEGŁA RUSTYKALNA. 
4. GREINPLAST SP. Z O.O., za SYSTEM POSADZKOWY GREINFLOOR.
5. SALONY FACHOWIEC SP. Z O.O. SP. K., za DRZWI ZEWNĘTRZNE BARAŃSKI DB 606, BEZPRZYLGOWE GLASS. 

Dyplomy-wyróżnienia otrzymały następujące firmy:
 
1. GREINPLAST SP. Z O.O., za MASA SZPACHLOWA, WYKOŃCZENIOWA LEKKA.
2. SAMSON –DOM SP. Z O.O., za ENKLAWA ZALESIE – MIESZKANIA. 
3. PROSTA LINIA ANETA SZCZEPKOWICZ, za MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy