Reklama

Biznes

Więcej połączeń Ryanairem do Dublina. Od kwietnia – Bristol zamiast Birmingham

Jaromir Kwiatkowski
Dodano: 21.03.2014
11445_1873_jasionka
Share
Udostępnij
Ryanair ogłosił, że w okresie zimowym zwiększa – z dwóch do trzech tygodniowo – liczbę lotów z lotniska w Jasionce do Dublina. Oznacza to, że od jesieni będziemy latać do Irlandii trzy razy w tygodniu przez cały rok. 

Okres zimowy w lotnictwie pasażerskim trwa od końca października do końca marca. Zwiększenie częstotliwości lotów do Dublina będzie obowiązywać od najbliższego okresu zimowego 2014/2015. A ponieważ w sezonie letnim (od końca marca do końca października) latamy z Jasionki do Dublina trzy razy, oznacza to, że ta częstotliwość rozciągnie się na cały rok. 
W kończącym się sezonie zimowym Ryanair latał z Jasionki do Dublina dwa razy, w środy i niedziele. Dojdzie najprawdopodobniej poniedziałek, choć oficjalnej decyzji na razie jeszcze nie ma.  
 
Z okazji ogłoszenia zwiększonej częstotliwości lotów z Polski (nowa siatka połączeń obejmie także porty lotnicze w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu) do Dublina, irlandzki tani przewoźnik ogłosił wyprzedaż 100 tys. miejsc w cenie już od 19,99 euro na przeloty w kwietniu i maju. Trzeba się spieszyć z rezerwacją biletów, bo będzie ona prowadzona tylko do 24 marca do północy.
 
Wraz z końcem okresu zimowego znika natomiast połączenie Ryanairem do Birmingham w Anglii (dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele). Ostatnie loty odbędą się 23 i 27 marca. Z początkiem okresu letniego uruchomione zostanie natomiast połączenie z innym angielskim miastem – Bristol. Latać będziemy w poniedziałki i piątki. Pierwsze loty – 4 i 7 kwietnia.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy