Reklama

Biznes

Biznes na luzie – edycja świąteczna

Artykuł Partnera
Dodano: 11.12.2013
fotografiemarty@blogspot.com
Share
Udostępnij
Idą święta, idą święta, twarze dzieci uśmiechnięte. Zewsząd sypią się prezenty, więc i organizatorzy rzeszowskiego barcampu postanowili coś zasponsorować. Dosłownie, ponieważ dochód z najbliższego spotkania Biznes na Luzie – 17 grudnia (wtorek) zostanie w całości przekazany na rzecz dzieciaków z Akademii Przyszłości.
 
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, to program ogólnopolski, który pomaga dzieciom w potrzebie. Dzieciom, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie i które potrzebują nie tyle rzeczy, co drugiego człowieka. Tutorzy w akademii pomagają dzieciom z trudnymi historiami, które mają problemy w szkole, ale przede wszystkim skomplikowaną sytuację rodzinną i materialną. Indeks dla jednego podopiecznego to inwestycja rzędu 500 zł. Minimum tyle organizatorzy chcą zebrać podczas Biznes na Luzie. (więcej o Akademii Przyszłości można przeczytać >>tutaj<<)
 
Ze względu na święta, i ostatnie w tym roku spotkanie zaprosiliśmy do dyskusji doktora Henryka Pietrzak, który od lat zajmuje się problematyką psychologii społecznej i medioznastwem. Jest starszym wykładowcą w Zakładzie Psychologii Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Pełni funkcję Prezesa Zarządu Polskiego Radia Rzeszów SA. Jest uznanym autorytetem w dziedzinie mediów, polityki medialnej, etyki oraz kultury w mediach. Znakomity wykładowca lubiany przez studentów. W latach 2009 – 2011 był Pełnomocnikiem – Rzecznikiem Prasowym Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego ds. Promocji.

Na spotkaniu Biznes na Luzie opowie i przybliży problem specyficznych zachowań społecznych ludzi/konsumentów w centrach handlowych podczas okresu świątecznych zakupów.  Czyli czym tak naprawdę jest ten świąteczny szał ciał.
 
W drugiej części spotkania Kuba Szpunar powie o tym, dlaczego ludzie nie osiągają swoich celów. Co jest przyczyną niepowodzeń w drodze do ich osiągania? Dlaczego postanowienia noworoczne tak ciężko dotrzymać? Jaka jest drogą miedzy pierwszą myślą a jej faktyczną realizacją i tworzeniem? Kuba jest trenerem rozwoju osobistego i praktycznej zmiany osobistej. Jego pasją są wystąpienia publiczne, o czym będziemy się mogli już niebawem przekonać. 

W przerwie spotkania zaplanowany jest czas na rozmowy, poznanie i nawiązanie biznesów.
 
Zapraszamy wszystkich, zainteresowanych, którzy pod koniec roku chcą zrobić coś pozytywnego dla drugiego człowieka oraz dla siebie.
 
Spotkanie odbędzie się 17 grudnia w Kula Bowling&Club w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie. Aby uczestniczyć w spotkaniu koniecznie trzeba zarejestrować się na stronie www.biznesnaluzie.pl. Inwestycja w wiedzę i kontakty to zaledwie 20zł (w dniu spotkania – 40zł). W cenie organizatorzy przewidzieli liczne niespodzianki.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy