Reklama

Automoto

Zobacz CAŁKOWICIE NOWĄ MAZDA CX-60 PHEV na żywo 13-14 lipca w salonie DIR CZACH w Rzeszowie

AC
Dodano: 01.07.2022
64785_tyt-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Długo wyczekiwany model MAZDA CX-60 doczekał się wreszcie swojej oficjalnej prezentacji w Polskich salonach. Na Podkarpaciu na żywo nowy model mazdy zobaczyć będzie można w dniach 13-14 lipca br. w Autoryzowanym Salonie MAZDA DIR CZACH przy ul. Krakowskiej 32. To jedyny autoryzowany przedstawiciel tej kultowej marki w regionie.

MAZDA EXPERIENCE DAYS

Zainteresowanie osobistym przekonaniem się o wyjątkowości Nowej Mazdy CX-60 wśród potencjalnych nabywców było tak duże, iż lista osób chętnych do odbycia jazd testowych zapełniła się w ciągu kilku dni od zaproszenia wystosowanego do klientów przez salon DIR CZACH. To bardzo dobra wróżba dla tego modelu, który bez najmniejszych obaw wjeżdża z kolejnym modelem do segmentu suvów klasy premium. 

Mazda CX-60 PHEV, prezentując pierwszy hybrydowy układ napędowy firmy typu plug-in,  reprezentuje wszystko, co Mazda włączyła do swojego DNA w ciągu ostatnich 100 lat, od wyglądu zewnętrznego i wnętrza po najbardziej wyrafinowane japońskie rzemiosło.
 

STWORZONE W JAPONII

Imponująca moc ukazana w pięknym i dynamicznym stylu Mazdy CX-60 jest odzwierciedleniem najnowszych osiągnięć w projektowaniu Kodo w połączeniu z solidnością architektury SUV-a z przednim silnikiem i napędem na tylne koła.

Mazda CX-60 PHEV jest pionierem w europejskiej przestrzeni hybrydowej typu plug-in z układem napędowym, który łączy czterocylindrowy silnik benzynowy Skyactiv-G 2.5 z bezpośrednim wtryskiem paliwa z dużym silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW i akumulatorem 355 V o pojemności 17,8 kWh. Cechuje się wybitnymi walorami środowiskowymi, przy średnim zużyciu paliwa WLTP wynoszącym zaledwie 1,5 l/100 km i łącznej emisji CO 2  WLTP na poziomie zaledwie 33 g/km.

Technologie zorientowane na człowieka zostały poprawione i udoskonalone, aby udoskonalić wrażenia z jazdy Jinba-Ittai i, bardziej niż kiedykolwiek, zaspokoić indywidualne potrzeby kierowcy. Innowacyjny system personalizacji kierowcy Mazda rozpozna kierowcę na fotelu kierowcy i automatycznie dostosuje otoczenie do jego sylwetki i osobistych preferencji.

Żadne słowa nie są w stanie opisać osobistych doznań, więc najlepiej aby Państwo sami przekonali się jakie wrażenie zrobi na Was NOWA MAZDA CX-60 na żywo.
 

Nie przegapcie daty 13-14 lipca i odwiedźcie salon DIR CZACH podczas  MAZDA EXPERIENCE DAYS. Naprawdę warto

Więcej informacji na temat modeli Mazdy oraz usług serwisowych uzyskać można w Autoryzowanym Salonie i serwisie MAZDA D&R CZACH mieszczącym się w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 32. 

Salon: 
Tel. 17 860 12 20
e-mail: czach@mazda-dealer.pl

Serwis:
Tel. 17 860 12 20
e-mail: serwis.czach@mazda-dealer.pl

Foto: Mazda Motor Europe 2022
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy