Reklama

Automoto

Mercedes-Benz EQV upragniony spokój kierowcy samochodu elektrycznego

Materiał Partnera
Dodano: 06.09.2022
66568_tyt-resizer-750q72
Share
Udostępnij
Polscy użytkownicy rodzinnego vana Mercedes-Benz EQV mogą skorzystać z kompleksowego podejścia do rodzinnej elektromobilności. Dzięki nowemu pakietowi startowemu, nabywca tego modelu może korzystać z szeregu kompleksowych rozwiązań technologicznych i usług serwisowych. Pakiet obejmuje m.in. audyt instalacji elektrycznej w domu lub mieszkaniu, uniwersalną ładowarkę oraz gwarancję wsparcia dla rozładowanej w trakcie podróży baterii – czyli rozwiązania, które odpowiadają na najczęstsze niepewności dotyczące zakupu samochodu elektrycznego dla rodziny. Dodatkowo – Mercedes gwarantuje dofinansowanie zakupu w systemie leasingowym w kwocie, która wynosi aż 54 tys. brutto.
 
Późne wakacje to dobra okazja, by zaplanować dłuższą, podróż samochodem. Ale czy można zrealizować ten plan, nie martwiąc się o to, że elektryczne auto nagle się zatrzyma, a kierowca będzie miał kłopot ze znalezieniem stacji, w której można doładować baterię? Mercedes-Benz wyszedł z założenia, że użytkownik samochodu elektrycznego powinien odczuwać satysfakcję z tego, że zdecydował się na wybór zgodny z jego ekologiczną postawą życiową, a nie martwić się o potencjalne perypetie na drodze.
 
 
Atrakcyjny design, przyjemność i komfort jazdy – tak w skrócie można scharakteryzować elektrycznego vana EQV. Jednak jest jeszcze coś, co definiuje wyjątkową pozycję tego modelu na rynku rozwiązań elektromobilnych. Elektryczny EQV, to pojazd, który sprawdzi się w życiu kilkuosobowej rodziny, która odbywa regularne podróże weekendowe i wakacyjne, a jednocześnie pozostaje doskonałym wyborem dla osób, które często jeżdżą po mieście. Twórcom modelu zależało przy tym, by wytyczyć zupełnie nowe standardy technologiczne w kategorii samochodów elektrycznych. 
 

Pakiet rozwiązań, które przekonają nieprzekonanych

Istnieje kilka mocno zakorzenionych mitów na temat korzystania z elektryków, dlatego od samego początku było wiadomo, że van EQV ma zaskakiwać użytkownika rozwiązaniami technologicznymi i pakietem usług serwisowych, które zagwarantują mu spokój zarówno w momencie podejmowania decyzji o zakupie, jak i w trakcie codziennego użytkowania.
 

Kompleksowy audyt instalacji w domu

Czy mój dom jest przygotowany na stację ładowania elektryka? Przed podjęciem decyzji o zakupie EQV, klient może zamówić wizytę autoryzowanego partnera, który przeprowadzi audyt instalacji elektrycznej w jego domu lub mieszkaniu. Dzięki temu będzie możliwy wybór właściwej ładowarki i maksymalne wykorzystanie potencjału sieci, z której korzysta właściciel pojazdu. Jeśli potrzebne będzie wsparcie, to eksperci pomogą również w procesie zainstalowania ładowarki Wallbox 2.0. Dla nabywców, którzy zdecydują się na finalizację zakupu, Mercedes przygotował specjalną ofertę za przeprowadzenie audytu, zaledwie 1,23 zł brutto.
 

Wiele opcji ładowania – nie tylko na stacji

Klient rodzinnego vana EQV, rozpoczynając przygodę z elektromobilnością, zostaje wyposażony za 1,23 zł brutto w akcesoria do ładowania: stację ładowania Wallbox, którą montuje się w garażu lub mobilną ładowarkę, która jest doskonałym zabezpieczeniem w trakcie dłuższej podróży. Wakacje w  górach? Brak stacji ładowania? Dla EQV to żadne wyzwanie. Standardowo, można oczywiście naładować baterię w domu, lub w publicznych stacjach ładowania w Polsce i w całej Europie. Ich lista dostępna jest w aplikacji Mercedes Me Charge.
 
 

„Mój Elektyk” podwójnie

Finansowanie aut elektrycznych bywa jedną z barier w decyzji o zakupie tego typu samochodu. Brak możliwości  zakupu w ramach programu Mój Elektryk w tym przypadku nie oznacza problemu, bo benefity finansowe dla nabywców decydujących się na leasing są dwukrotnie wyższe. W specjalnej ofercie Mercedes-Benz oferuje dofinansowanie w kwocie, która dwukrotnie przewyższa ofertę programu Mój Elektryk. Jest to więc aż 54 tys. zł brutto.
 

Jedna Karta – dostęp do tańszego ładowania w całej Europie

Karta Mercedes Me Charge zapewnia użytkownikom EQV dostęp do stacji ładowania zlokalizowanych w centrach handlowych, hotelach lub przy autostradach. Komfort kierowcy zwiększa się dzięki nawigacji, która świetnie sprawdza się w planowaniu podróży, bo pokazuję mapę punktów doładowań. 300 000 stacji zlokalizowanych w całej Europie gwarantuje pełne doładowanie baterii. Używając karty, można korzystać z rabatów, gwarancji niższej ceny, a na koniec miesiąca zapłacić wygodnie za wszystkie ładowania jeden rachunek.
 

Rozładowana bateria, awaria, przeglądy? Problemu nie ma, bo jest  Mercedes Benz Mobilo

Przygoda z nowym EQV to już na wstępie gwarancja 8 lat na akumulator – lub 160 000 przejechanych km. A jeśli bateria rozładuje się w trakcie jazdy i jest problem? Jest rozwiązanie. W przypadku awarii technicznej, wypadku, rozładowania baterii na trasie, w całej Europie eksperci Mercedes Benz zapewniają dalszą jazdę po usunięciu usterki, holowanie do najbliższej stacji ładowania… lub zapewniają miejsce w samolocie w ramach usługi
 

Mercedes Benz Mobilo.

Właściciele elektrycznych EQV mają również zagwarantowaną kompleksową opiekę serwisową w autoryzowanych salonach Mercedes Benz. Zintegrowany Pakiet Przeglądów oznacza 4 pierwsze przeglądy gratis i możliwość przedłużenia ochrony gwarancyjnej o 24 miesiące z pomocą Pakietu Gwarancyjnego za 1,23 zł brutto. 
 

Tniemy koszty. Lease&Drive 1%

Nabywcy, którzy nie są zainteresowani rabatami mogą liczyć na specjalne benefity optymalizujące budżetowanie nowego EQV. Niska wplata wstępna, równie niska comiesięczna rata, gwarancja zwrotu samochodu po okresie finansowania – to wszystko możliwe jest dzięki pakietowi Lease&Drive 1%. A więc nowa przygoda na drodze zaczyna się bez finansowego stresu.
 
Po więcej informacji zapraszamy do Autoryzowanego Salonu Mercedes-Benz Danuta i Ryszard Czach znajdującego się w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej 32. Tel. +48 17 860 12 20 oraz do odwiedzenia naszego Salonu Online 
 
Foto: Mercedes Benz Polska
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy