Reklama

Automoto

Po wypadku busa, w którym zginęły trzy osoby, autostrada A4 jest już przejezdna

Roman Skiba / PAP
Dodano: 17.03.2024
Fot. PAP/Dariusz Gdesz
Jarostów, 17.03.2024. Korek w miejscu wypadku busa na A4 na wysokości miejscowości Jarostów, 17 bm. Trzy osoby nie żyją, a pięć jest rannych. Do zderzenia z ciężarówką doszło między węzłami Udanin i Gościsław. Trasa jest zablokowana. (mr) PAP/Dariusz Gdesz ***Zdjęcie do depeszy PAP pt. Dolnośląskie/ Trzy osoby nie żyją a pięć jest rannych po wypadku busa na A4***
Fot. PAP/Dariusz Gdesz Jarostów, 17.03.2024. Korek w miejscu wypadku busa na A4 na wysokości miejscowości Jarostów, 17 bm. Trzy osoby nie żyją, a pięć jest rannych. Do zderzenia z ciężarówką doszło między węzłami Udanin i Gościsław. Trasa jest zablokowana. (mr) PAP/Dariusz Gdesz ***Zdjęcie do depeszy PAP pt. Dolnośląskie/ Trzy osoby nie żyją a pięć jest rannych po wypadku busa na A4***
Share
Udostępnij

Trzy osoby zginęły, a pięć zostało rannych w wypadku busa, który w niedzielę rano na autostradzie A4 na Dolnym Śląsku, zderzył się z ciężarówką. Między węzłami Udanin i Gościsław w stronę Legnicy trasa była zablokowana od wczesnego poranka.

Dyżurny dolnośląskiego oddziału GDDKiA poinformował, że po godz. 16 między węzłami Udanin i Gościsław autostrada A4 w stronę Legnicy jest już przejezdna.

W niedzielę około godz. 6.30 doszło tam do zderzenia osobowego busa z ciężarówką. Oba pojazdy znalazły się w rowie, a bus został przygnieciony i zmiażdżony przez tira. W wypadku zginęły trzy osoby, a pięć zostało rannych i trafiło do szpitali.

Trasa w stronę Legnicy była zablokowana. Policja nie podaje jeszcze przyczyny i okoliczności tego wypadku. Na miejscu pracowali strażacy, policjanci, prokurator oraz biegli, których opinie mają pomóc w wyjaśnieniu tego zdarzenia.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy