Artykuły sponsorowane

NOC WYPRZEDAŻY w CH AUCHAN Krasne – 11 stycznia 2013

Artykuł Partnera
Dodano: 08.01.2013
No image
Share
Udostępnij
Właśnie rozpoczął się karnawał – czas zabaw, maskarad i wspaniałych balów. Warto się na nich pokazać w niecodziennych kreacjach. Aby nie wydawać na nie zbyt dużo, CH Auchan Krasne proponuje swoim gościom niepowtarzalną Noc Wyprzedaży, która odbędzie się w piątek, 11 stycznia. Podczas wydarzenia na klientów czekają atrakcyjne rabaty oraz wyjątkowy konkurs.

Ta wyjątkowa noc będzie obfitować w bogatą ofertę rabatową proponowaną przez wybrane sklepy galerii. Po niespotykanie niskich cenach będzie można zakupić między innymi karnawałowe kreacje na wieczór – sukienki, buty, koszule czy spodnie. Ale promocyjne ceny, to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na klientów centrum. Każdy, kto w piątek, w godzinach 18:00 – 21:00 zrobi na terenie galerii zakupy, ma szansę wygrać wyjątkowe bony. Ich wartość zależy od sumy wydanej na nocne zakupy. Do zdobycia są bony o wartości:

  • 25 zł za zakupy powyżej 75 zł,
  • 50 zł za zakupy powyżej 150 zł,
  • 100 zł za zakupy powyżej 300 zł.
 
Ducha rywalizacji obudzi fakt, że zabawa kieruje się zasadą „Kto pierwszy, ten lepszy”. O zdobyciu bonów decyduje zatem kolejność zgłoszeń, a ich liczba jest ograniczona.

Karnawałowe promocje oraz konkurs podczas Nocy Wyprzedaży czekają na klientów CH Auchan Krasne w piątek, 11 stycznia w godzinach 18:00 – 21:00.

Centrum Handlowe Auchan Krasne mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Przez 7 dni w tygodniu klienci mają do dyspozycji blisko 30 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Centrum Handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Galeria jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking na 1540 miejsc, w tym 31 dla osób niepełnosprawnych oraz 6 miejsc dla klientów z malutkimi dziećmi. Do galerii klientów dowozi bezpłatny autobus. Więcej informacji na www.auchankrasne.pl.

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy