Artykuły sponsorowane

Z Szerbudem zamieszkaj pewnie i nowocześnie

Artykuł Partnera
Dodano: 08.09.2014
No image
Share
Udostępnij
Kupujący mieszkanie lub dom mają szereg oczekiwań i wymagań wobec swojej przyszłej nieruchomości oraz dewelopera, który ją dla nich wybuduje. Firma musi być sprawdzona, budząca zaufanie, a ich oferta spełniająca kryteria nowoczesnego nabywcy. Taki właśnie jest Szerbud, za którym stoi blisko 20-letnie doświadczenie i inwestycje – zawsze odpowiadające potrzebom rynku nieruchomości. 
 
Szerbud istnieje od 1995 roku i niezmiennie trzyma się wyznaczonych na początku działalności standardów dotyczących jakości, terminowości i trwałości. To przynosi oczekiwane efekty, ponieważ firma cieszy się wielkim uznaniem zarówno wśród kupujących, jak i przedsiębiorstw z nią współpracujących. Szerbud zawsze też stara się jak najszybciej odpowiadać na potrzeby rynku, często są pionierami w Rzeszowie. Nowością w ich ofercie są mieszkania gruntownie wykończone, tzw. „pod klucz” budowane na osiedlu przy ul. Kwiatkowskiego. To mieszkania wykończone kompleksowo. Klient w standardzie otrzymuje meble oraz cały osprzęt kuchenny, w łazience płytki, wannę, umywalkę oraz wc, a także drzwi wewnętrzne, parapety itp. Może wybrać taki standard lub też zdecydować się na mieszkanie bardziej indywidualne, z wybranymi przez siebie elementami korzystając z usług projektanta wnętrz współpracującego z firmą. Trzeba jednak pamiętać, że indywidualizacja wykończenia mieszkania wiąże się z odrobinę dłuższym czasem realizacji. – To rozwiązanie ma wiele zalet, szczególnie dla osób zapracowanych, które cierpią na nieustanny brak czasu – wyjaśnia Jacek Ceglarz z firmy Szerbud. – A korzystając z takiej oferty nie muszą spędzać godzin na poszukiwaniach materiałów wykończeniowych, sprzętu, mebli i pozostałych elementów wyposażenia wnętrz. I, co niezwykle ważne, nie stają przed konieczności znalezienia pewnych i profesjonalnych wykonawców.
 
Mieszkania te są również energooszczędne, na co coraz większą uwagę zwracają kupujący, ponieważ dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów mogą znacząco obniżyć koszty utrzymania. ¬- Budynki powstają wyłącznie z pustaków ceramicznych, ocieplonych styropianem o grubości 15 cm. Wszystkie dachy pokryte są nie blachą, lecz dachówką ceramiczną, co również znacząco wpływa na zatrzymanie ciepła wewnątrz budynku, a dodatkowo ocieplamy je 30-centymetrową warstwą styropianu. We wszystkich mieszkaniach montujemy obecnie najlepsze na rynku pięciokomorowe okna z trzyszybowym pakietem zespolonym. Dużo uwagi poświęcamy także na prawidłowy montaż oraz likwidację mostków termicznych przy szpaletach – wymienia Jacek Ceglarz. 
Oczekiwania współczesnych nabywców spełniają wybudowane przez firmę Szerbud DOMY. Oferta firmy znacząco przewyższa znajdujące się na rynku oferty. Wyróżnia je przede wszystkim nowoczesny charakter starannie dobranych projektów budowanych budynków. Domy zostały zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na przyszłą aranżację wnętrz i ustawienia pomieszczeń względem stron świata. – Salon zawsze jest ukierunkowany na południe i zachód, a więc jest to najlepsze ustawienie – mówi Jacek Ceglarz. – Domy są wspaniale doświetlone, ponieważ posiadają okna narożne, a do tego są bardzo ustawne, gdyż szczególnie zależało nam, by każdy z nich był doskonale zaprojektowany pod kątem aranżacji wnętrz. Każdy dom na parterze ma duży, przestronny salon, z przeszkolnymi drzwiami i oknami narożnymi, pokój typu gabinet, kuchnia, łazienka natomiast na górze są trzy sypialnie i łazienka. Przestrzeń prywatna jest doskonale oddzielona od codziennej. Do tego dochodzi duży taras, który mieszkańcy bardzo doceniają. 
 
Każdy z domów ma też dwustanowiskowy garaż. A w ramach standardowej oferty firma Szerbud wykonała również ogrodzenie, bramę wjazdową, furtkę i chodnik oraz podjazd dla samochodów. Dodatkową zaletą jest lokalizacja. Domy są położone na dużych działkach o powierzchni 9-10 arów. Poza tym Osiedle Śnieżna jest położone z dala od centrum, a równocześnie na tyle blisko, by dotrzeć do niego w zaledwie 10 minut. W pobliżu jest szkoła podstawowa, gimnazjum, sklep spożywczy, przystanek MPK. 
 
SZERBUD posiada przewagę dzięki jakości !!!

Więcej informacji na temat naszej oferty mieszkań i domów uzyskają Państwo w:
 
BIURZE SPRZEDAŻY SZERBUD w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14,
pod numerami telefonów: 17-85 86 412, 605 151 882,
oraz na stronie www.szerbud.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy