Artykuły sponsorowane

Motrio zaczyna od Cieszyna. Wiele marek – jedno rozwiązanie.

Artykuł Partnera
Dodano: 05.09.2014
No image
Share
Udostępnij
W Cieszynie ruszył serwis Motrio – wielomarkowy warsztat samochodowy grupy AUTO SPEKTRUM wychodzi naprzeciw potrzebom kierowców szukających inteligentnych rozwiązań serwisowych.
 
Eksploatacja samochodu to nierzadko znacząca pozycja domowych budżetów. Nic więc dziwnego, że kierowcy często poszukują sposobów na obniżenie kosztów posiadania auta. Ale od początku. Co tak naprawdę kryje się pod marką Motrio? To przede wszystkim marka części samochodowych przeznaczonych na rynek wtórny (tzw. aftermarket) i oferowanych w rozsądnych cenach do samochodów bardzo wielu marek. Atrakcyjne ceny części Motrio nie oznaczają jednak, że kierowcy muszą obawiać się o ich jakość. Wręcz przeciwnie – jest to rozwiązanie idealne dla użytkowników samochodów poszukujących pewnych części w racjonalnych cenach. Nie sposób przy tym przecenić wartości dodanej, jaką niesie za sobą zakup i korzystanie z części Motrio, czyli gwarancji i to zarówno na same elementy, jak i serwis. Jak to możliwe?
 
Serwis i części – all inclusive
 
Motrio to także marka wielomarkowych warsztatów samochodowych, które w praktyce łączą ze sobą zalety autoryzowanych stacji obsługi z zaletami warsztatów niezrzeszonych i nieautoryzowanych. Motrio nie tylko dostarcza części, które są używane w serwisach wielomarkowych Motrio, lecz także oferuje wsparcie techniczne niezbędne do fachowego przeprowadzenia naprawy. Zaufanie, jakim można obdarzyć serwisy wielomarkowe Motrio nie jest bowiem pustym sloganem. Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z usług Motrio może być pewien, że naprawa nie zrujnuje jego budżetu, a jej prawidłowe wykonanie będzie potwierdzone pisemną gwarancją. Pierwszy w Polsce punkt Motrio, zlokalizowano w dobrze znanej mieszkańcom Śląska Cieszyńskiego okolicy. Serwis wielomarkowy Motrio mieści się w Cieszynie, przy ulicy Katowickiej 185, zaledwie 2 kilometry od węzła z drogą ekspresową S1. Otwarcie pierwszego warsztatu Motrio w Polsce jest początkiem ekspansji marki na krajowym rynku. Polscy kierowcy dokładnie i skrupulatnie podchodzą do serwisowania swoich samochodów, ale nie lubią przy tym przepłacać. Dlatego Motrio oferuje inteligentne rozwiązania doskonale dopasowane do ich potrzeb. Niezależnie od tego czy ich samochód jest francuski, niemiecki, japoński czy włoski.
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy