Artykuły sponsorowane

Dom lub mieszkanie na miarę XXI wieku

Artykuł Partnera
Dodano: 01.09.2014
No image
Share
Udostępnij
Nowoczesność wkracza w każdą dziedzinę naszego życia, a więc dotyczy również tego, jak i gdzie mieszkamy. Kupujący dom lub mieszkanie chcą, by ich własne cztery kąty były energooszczędne, zbudowane z najlepszych materiałów, zaprojektowane według najnowszych trendów architektonicznych i przede wszystkim wygodne. Wszystkie te wymagania spełniają nieruchomości budowane przez rzeszowską firmę Szerbud. 
 
Świadomość nabywających nieruchomości ciągle rośnie, kupują to, co spełnia ich oczekiwania. Deweloperzy podążając za tymi wymaganiami budują domy i budynki wielorodzinne, które odpowiadają potrzebom kupujących. Muszą spełniać zarówno wymagania estetyczne, jak i te bardziej praktyczne, dotyczące kosztów utrzymania, materiałów z jakich powstały itd. 
Przy projektowaniu Osiedla Śnieżna, które tworzy 20 domów jednorodzinnych, firmie Szerbud przyświecała myśl, by dać nabywcom ofertę nowoczesną pod każdym względem. Przede wszystkim domy zostały przeanalizowane przez projektanta wnętrz pod kątem przyszłych aranżacji wnętrz, szczególnie pod względem ustawienia względem stron świata. Salon w tych budynkach zawsze jest ukierunkowany na południe i zachód. Dzięki temu domy są wspaniale doświetlone, a ten efekt dodatkowo potęgują narożne okna.  Każdy dom ma na parterze, poza przestronnym salonem, pokój typu gabinet i kuchnię, natomiast na górze są trzy sypialnie i łazienka. Przestrzeń prywatna jest doskonale oddzielona od codziennej. Do tego dochodzi duży taras, który mieszkańcy bardzo doceniają. Każdy z domów ma też dwustanowiskowy garaż. A w ramach standardowej oferty firma Szerbud wykonała również ogrodzenie, bramę wjazdową, furtkę i chodnik oraz podjazd dla samochodów. – Domy są położone na dużych działkach o powierzchni 9-10a. To wystarczająca przestrzeń, by móc odpocząć, zbudować np. drewnianą altankę, a równocześnie nie trzeba poświęcać jej zbyt wiele troski. Poza tym Osiedle Śnieżna jest położone z dala od centrum, a równocześnie na tyle blisko, by dotrzeć do niego w zaledwie 10 minut. W pobliżu jest szkoła podstawowa, gimnazjum, sklep spożywczy, przystanek MPK. Osiedle Śnieżna firmy Szerbud to idealne miejsca do zamieszkania – zapewnia Jacek Ceglarz z firmy Szerbud.
 
 
W trend nowoczesności doskonale wpisują się również mieszkania na osiedlu przy ul. Kwiatkowskiego. Wszystkie budynki to niska zabudowa, tak ceniona przez współczesnych nabywców, wokół jest mnóstwo zieleni, ścieżek rowerowych, placów zabaw. Poza tym osiedle jest tak rozplanowane, by zapewnić mieszkańcom odpowiednią liczbę miejsc parkingowych. Mieszkania Szerbudu są energooszczędne, co obecnie jest jednym z podstawowych wymogów stawianych przez kupujących. Wszystko dzięki materiałom najwyższej jakości i odpowiedniej izolacji. Bloki budowane przez Szerbud są ocieplone styropianem o grubości 15 cm. Budynki powstają wyłącznie z pustaków ceramicznych, a dachy pokryte są dachówką ceramiczną i ocieplone 30-centymetrową warstwą styropianu. Wszystkie mieszkania są wyposażone w najlepsze na rynku pięciokomorowe okna z trzyszybowym pakietem zespolonym. 
 
 
Szerbud zadbał też o bezpieczeństwo osiedla, jest ogrodzone i monitorowane. Każdy z Klientów otrzymuje indywidualny kod oraz pilot, tak aby móc wjechać na teren osiedla. 
Szerbud widząc potrzebę nowoczesnych klientów przygotował również ofertę mieszkań kupowanych w stanie „pod klucz”, czyli wykończonych kompleksowo. W mieszkaniach jest podgrzewana podłoga w kuchni oraz w łazience, a poza tym Klient w standardzie otrzymuje meble i cały osprzęt kuchenny, w łazience są płytki, wanna, umywalka oraz wc, a także drzwi wewnętrzne, parapety itp. – Oczywiście, jeśli chce mieszkania bardziej zindywidualizowanego, z wybranymi przez siebie elementami, może skorzystać z usług projektanta wnętrz współpracującego z Szerbudem. Trzeba jednak pamiętać, że indywidualizacja wykończenia mieszkania wiąże się z odrobinę dłuższym czasem realizacji – dodaje Jacek Ceglarz.
 
 
Więcej informacji na temat naszej oferty mieszkań i domów uzyskają Państwo w:
 
BIURZE SPRZEDAŻY SZERBUD w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14,
pod numerami telefonów: 17-85 86 412, 605 151 882,
oraz na stronie www.szerbud.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy