Artykuły sponsorowane

Nowoczesny dom dla wymagających

Artykuł Partnera
Dodano: 11.08.2014
No image
Share
Udostępnij
Dom to spełnienie marzeń, więc dla właścicieli ważne jest, by odzwierciedlał ich potrzeby. By był on funkcjonalny, zbudowany z materiałów najwyższej jakości i oczywiście wspaniale się prezentował. W końcu to inwestycja na całe życie. Takie domy wybudowała na rzeszowskim Osiedlu Śnieżna rzeszowska firma Szerbud. 

Wybierając dom, w którym chcemy zamieszkać, szczególną zwracamy uwagę na architekturę budynku oraz jego otoczenie. Powinien on spełniać marzenia i wyobrażenia o samej bryle budynku, a także jego wnętrzu. Obecnie kupujący poszukują w architekturze nowoczesnej i eleganckiej prostoty, ale równocześnie indywidualnego charakteru. A nowoczesność formy zawsze podkreśla właściwie dobrana elewacja, która jest zgodna z aktualnymi trendami architektonicznymi i równocześnie mieszcząca się w klasycznych ramach. 
 
W te oczekiwania wpisują się domy wybudowanych przez firmę Szerbud. Ich nowoczesny charakter odróżnia je od obecnej oferty lokalnego rynku nieruchomości. – Domy zostały przeanalizowane przez projektanta wnętrz pod kątem przyszłych aranżacji wnętrz, szczególnie pod względem ustawienia względem stron świata – mówi Jacek Ceglarz. – Salon w naszych domach zawsze jest ukierunkowany na południe i zachód, a więc jest to najlepsze ustawienie.
 
Domy są wspaniale doświetlone, ponieważ posiadają okna narożne, a do tego są bardzo ustawne, gdyż szczególnie zależało nam, by każdy z nich był doskonale zaprojektowany pod kątem aranżacji wnętrz. Każdy dom na parterze ma duży, przestronny salon, z przeszkolnymi drzwiami i oknami narożnymi, pokój typu gabinet, kuchnia, natomiast na górze są trzy sypialnie i łazienka. Przestrzeń prywatna jest doskonale oddzielona od codziennej. Do tego dochodzi duży taras, który mieszkańcy bardzo doceniają. 
 
Każdy z domów ma też dwustanowiskowy garaż. A w ramach standardowej oferty firma Szerbud wykonała również ogrodzenie, bramę wjazdową, furtkę i chodnik oraz podjazd dla samochodów. 

Nowoczesny charakter 20 domów na Osiedlu Śnieżna szczególnie podkreśla elewacja. Całość jest biała, a jako elementy dekoracyjne zastosowano panele elewacyjne firmy Greinplast. To rozwiązanie nietuzinkowe, zyskujące coraz większe uznanie wśród właścicieli domów, ponieważ panele sprawdzają się na budynkach o architekturze tradycyjnej i nowoczesnej. Dzięki panelom elewacyjnym budynek zawsze zyskuje na atrakcyjności, a przecież właściciele nie chcą, by ich dom był podobny do setek innych, chcą go wyróżnić. Dlatego też Szerbud użył materiałów Greinplastu, które doskonale imitują deski z naturalnego drewna. Zastosowano je przy oknach oraz drzwiach wejściowych i na taras. Prezentują się wspaniale.
 
– Drewno, choć piękne samo w sobie, wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych, które utrzymają deski w doskonałym stanie i sprawią, że budynek będzie wyglądał atrakcyjnie przed dłuższy czas – mówi Jan Pilch, doradca techniczny w Greinplast. – Istotną kwestią jest też niepalność. Wszystkie elewacje muszą spełniać parametr NRO, czyli nierozprzestrzeniające ogień. W przypadku naturalnych desek jest to trudne do uzyskania. Dlatego na zewnętrznych ścianach wspaniale sprawdzają się panele elewacyjne – lekkie, wytrzymałe, proste w montażu, trwałe i bardzo efektowne.
 
Okładziny elewacyjne idealnie odzwierciedlają strukturę naturalnego drewna, do złudzenia przypominają tradycyjne deski i oczywiście podkreślają nowoczesny charakter domów na Osiedlu Śnieżna. 
 
Dodatkową zaletą jest lokalizacja. Domy są położone na dużych działkach o powierzchni 9-10 arów. To przestrzeń, na której można odpocząć po dniu pracy, dająca poczucie prywatności, niewymagająca zbyt wiele troski, a równocześnie wystarczająca, by np. zbudować na niej stylową drewnianą altankę. Poza tym Osiedle Śnieżna jest położone z dala od centrum, a równocześnie na tyle blisko, by dotrzeć do niego w zaledwie 10 minut. W pobliżu jest szkoła podstawowa, gimnazjum, sklep spożywczy, przystanek MPK. Osiedle Śnieżna firmy Szerbud to idealne miejsca do zamieszkania. 
 
 
Więcej informacji na temat naszej oferty mieszkań i domów uzyskają Państwo w:
 
BIURZE SPRZEDAŻY SZERBUD w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14,
pod numerami telefonów: 17-85 86 412, 605 151 882,
oraz na stronie www.szerbud.pl
 

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy