Artykuły sponsorowane

Mieszkanie na miarę oczekiwań

Artykuł Partnera
Dodano: 05.08.2014
No image
Share
Udostępnij
Nowe mieszkania nieustannie cieszą się bardzo dużym zainteresowanie, podobnie jak oczekiwania przyszłych właścicieli własnych czterech katów. Zazwyczaj chcą mieszkań średniej wielkości, w miłym i spokojnym otoczeniu z dala od miejskiego zgiełku, ale równocześnie z dobra komunikacją, by szybko dotrzeć do centrum miasta. Coraz istotniejsza jest infrastruktura osiedla. Place zabaw, osiedlowe sklepiki, parkingi czy parki mają duży wpływ na decyzję o kupnie mieszkania.
 
Kupno nowego mieszkania to zawsze dobra decyzja. Warto spojrzeć na nie z ekonomicznego punktu widzenia, jak na inwestycje, nierzadko życiową, która zdecydowanie zwiększa stan naszego majątku. Trzeba pamiętać, że nowe mieszkanie, kupione u pewnego dewelopera, wykonane w wysokim standardzie, nie tylko nie traci na wartości, ale wręcz zyskuje. Dlatego właśnie warto zainwestować na rynku nieruchomości. Własne mieszkanie jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem, ponieważ w razie problemów finansowych taka nieruchomość można wystawić na sprzedaż. Może ono być także zabezpieczeniem dla banku, jeśli np. staramy się o duży kredyt, ponieważ właściciel nieruchomości dla banku będzie pewniejszym partnerem. 
Ale, po za spojrzeniem na mieszkanie w kategoriach ekonomicznych, trzeba je przede wszystkim potraktować jako przestrzeń życiową dla siebie i swojej rodziny. Dlatego kupujący taką dużą uwagę zwracają na metraż, rozmieszczenie pomieszczeń, piętro na którym mieszkanie się znajduje, a także na sam blok oraz lokalizacje osiedla. 
 
Oczekiwania naszych klientów są bardzo zbliżone, więc i oferta jest tak skonstruowana, by spełnić je jak najlepiej– mówi Jacek Ceglarz z Szerbudu.- Od dłuższego czasu najpopularniejsze mieszkania są te najbardziej funkcjonalne, a takimi okazują się trzypokojowe o metrażu ok. 50mkw, które świetnie sprawdzają się dla rodzin z jednym lub dwójką dzieci. Mieszkania trzypokojowe na osiedlu przy ul. Kwiatkowskiego mają powierzchnię ok. 52mkw oraz 59mkw. Różnica wynika z potrzeb poszukujących wymarzonego M. Z jednej strony 3 pokoje to liczba optymalna, z drugiej niektórzy potrzebują trochę większej przestrzeni. 
Największym zainteresowaniem cieszą się też mieszkania nowocześnie zaprojektowane, czyli takie, które można w dowolny sposób aranżować, bez obawy, że straci na funkcjonalności. 
 
Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również mieszkania kupowane w stanie „pod klucz”. Firma Szerbud oferuje takie rozwiązanie w blokach budowanych na osiedlu przy ul. Kwiatkowskiego. Są to mieszkania wykończone kompleksowo. Klient w standardzie otrzymuje meble i cały osprzęt kuchenny, w łazience są płytki, wannę, umywalkę oraz wc, jak również drzwi wewnętrzne, parapety itp. Oczywiście, jeśli chce mieszkania bardziej zindywidualizowanego, z wybranymi przez siebie elementami, może skorzystać z usług projektanta wnętrz współpracującego z Szerbudem. Trzeba jednak pamiętać, że indywidualizacja wykończenia mieszkania wiąże się z odrobinę dłuższym czasem realizacji. 
 
Wykończenie mieszkania „pod klucz” cenią sobie przede wszystkim osoby zapracowane, które nie mają czasu, by poświęcić się poszukiwaniu płytek, paneli podłogowych, mebli kuchennych itd. A to rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ u dewelopera otrzymują gotową propozycję wykończenie swojego M. I co niezwykle istotne – nie muszą sami poszukiwać wykonawców. Szerbud zapewnia profesjonalne wykonawstwo i daje gwarancję najwyższej jakości. Dzięki temu nabywcy mają z jednej strony pewność, że wszystko jest doskonale zrobione, a z drugiej, w razie jakichkolwiek problemów, pewność, że nie zostaną z problemem sami. 
 
Więcej informacji na temat naszej oferty mieszkań i domów uzyskają Państwo w:
 
BIURZE SPRZEDAŻY SZERBUD w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14,
pod numerami telefonów: 17-85 86 412, 605 151 882,
oraz na stronie www.szerbud.pl
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy