Artykuły sponsorowane

Kupuj świadomie, mieszkaj spokojnie

Artykuł Partnera
Dodano: 21.07.2014
No image
Share
Udostępnij
Wybór właściwego, wymarzonego mieszkania nie może być dziełem przypadku. W końcu to decyzja, jeśli nie na całe życie, to z pewnością na kilka lat. Dlatego też kupujący, doskonale zdając sobie sprawę ze swoich oczekiwań względem własnego M, nie działają pochopnie. Dokładnie sprawdzają ofertę deweloperów, analizują możliwości lokalnego rynku i zestawiają ze swoimi wymaganiami. A tym w pełni może sprostać firma SZERBUD, która oferuje nowoczesne mieszkania na osiedlu przy ul. Kwiatkowskiego. 
 
Rynek nieruchomości bardzo zmienił się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Zmienili się też sami nabywcy, którzy są znacznie bardziej świadomi i kupując swoje cztery kąty robią to bardzo rozważnie i wybierają tylko te oferty, które pokrywają się z ich wyobrażeniami o idealnym mieszkaniu. 
Czego zatem oczekują kupujący? Analizy rynku nieruchomości wyraźnie pokazują, że największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w miłym i spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, ale równocześnie z dobrą komunikacją, by szybko dotrzeć do centrum miasta. Taka jest okolica, w której powstało osiedle przy ul. Kwiatkowskiego. – Nieco oddalona daje możliwość odpoczynku od hałasu panującego w mieście, ale jest na tyle bliska, że w ciągu zaledwie 10 minut można dotrzeć do centrum, gdzie koncentruje się życie kulturalne i handlowe. W pobliżu jest szkoła podstawowa, gimnazjum, sklep spożywczy, przystanek MPK, a to niezwykle ważne argumenty dla osób, które szukają idealnego miejsca do zamieszkania. Nieopodal znajdują się ścieżki rowerowe i miejsca, gdzie można spacerować całą rodziną. Osiedle przy ul. Kwiatkowskiego w każdym aspekcie spełnia potrzeby nabywających nieruchomość – cisza, spokój i piękne zielone tereny, a do tego niedaleko od centrum miasta – mówi Jacek Ceglarz z firmy Szerbud.
 
 
Kupujący unikają też wielopiętrowych bloków, ponieważ chcą mieszkać w niskiej zabudowie, najwyżej kilkukondygnacyjnej. Nie chcą  mieszkań na potężnych blokowiskach, gdzie problemem bywa bezpieczeństwo. Ich wyobrażenia o miejscu, gdzie chcieliby zamieszkać są doskonale sprecyzowane. Osiedle powinno być bezpieczne, najlepiej ogrodzone, niezbyt duże, z wyjątkowym klimatem i atrakcyjnie zagospodarowanym otoczeniem. Coraz istotniejsza jest też infrastruktura osiedla. Place zabaw, osiedlowe sklepiki, parkingi czy parki. To wszystko znacząco wpływa na decyzję o kupnie mieszkania.
Tak sprecyzowane oczekiwania dotyczą również samych mieszkań. Największym wzięciem cieszą się te średniej wielkości, nowocześnie zaprojektowane. Mieszkania budowane na osiedlu przy ul. Kwiatkowskiego zostały przeanalizowane przez projektanta wnętrz pod kątem przyszłych aranżacji wnętrz, szczególnie pod względem ustawienia względem stron świata. Pokój dzienny w tych mieszkaniach zawsze jest ukierunkowany na południe, a pomieszczenia tak rozplanowane, by jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. To mieszkania krojone na miarę współczesnych nabywców. 
 
 
Więcej informacji na temat naszej oferty mieszkań i domów uzyskają Państwo w:
BIURZE SPRZEDAŻY SZERBUD w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14  
pod numerami telefonów: 17-85 86 412, 605 151 882
oraz na stronie www.szerbud.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy