Artykuły sponsorowane

Mieszkania “pod klucz” od SZERBUD-u

Artykuł Partnera
Dodano: 04.07.2014
No image
Share
Udostępnij
Kupić od dewelopera mieszkanie, które jest gotowe do zamieszkania? Czemu nie? Przecież to niebywała oszczędność czasu, a do tego gwarancja profesjonalnego doradztwa oraz wykonawstwa. Realizacja mieszkań „pod Klucz” to nowość w ofercie rzeszowskiej firmy Szerbud, która takie mieszkania buduje na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Kwiatkowskiego. 
 
Mieszkania gruntownie wykończone, tzw. „pod klucz”, na rzeszowskim rynku nieruchomości pojawiły się niedawno, ale potencjalni nabywcy nieruchomości błyskawicznie dostrzegli zalety tego rozwiązania. – Jeszcze do niedawna standardem było oddawanie mieszkań w stanie deweloperskim, dziś klienci coraz chętniej wybierają mieszkania w stanie „pod klucz” i to w naszej firmie jest obecnie sytuacją standardową – Jacek Ceglarz z firmy Szerbud. – Są to mieszkania wykończone kompleksowo.
 
 
Klient w standardzie otrzymuje meble oraz osprzęt kuchenny, w łazience płytki, wannę, umywalkę oraz wc, jak również drzwi wewnętrzne, parapety itp. Może wybrać taki standard lub też zdecydować się na mieszkanie bardziej indywidualne, z wybranymi przez siebie elementami korzystając z usług projektanta wnętrz współpracującego z firmą. Trzeba jednak pamiętać, że indywidualizacja wykończenia mieszkania wiąże się z odrobinę dłuższym czasem realizacji. 
 
Aranżacja mieszkań oferowanych przez Szerbud na osiedlu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie została opracowana przez profesjonalistów. To nowoczesne wnętrza, eleganckie i oryginalne, a równocześnie urządzone bardzo funkcjonalnie, dzięki czemu użytkownicy będą mieli zapewniony komfort, jakiego oczekują od swojego mieszkania. Materiały stosowane w wykończeniu wnętrz oraz sprzęty codziennego użytku oferowane przez Szerbud są solidne i bardzo wysokiej jakości, by mieszkańcy nie musieli w przyszłości borykać się z usterkami. 
To nowe rozwiązanie na rynku deweloperskim jest przede wszystkim wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy coraz częściej oczekują kompleksowej obsługi. 
 
 
Dlatego też w ofercie Szerbudu znalazła się możliwość realizacji mieszkań „pod klucz”. To rozwiązanie ma wiele zalet, szczególnie dla osób zapracowanych, które cierpią na nieustanny brak czasu. A korzystając z takiej oferty nie muszą spędzać godzin na poszukiwaniach materiałów wykończeniowych, sprzętu, mebli i pozostałych elementów wyposażenia wnętrz. I, co niezwykle ważne, nie stają przed konieczności znalezienia pewnych i profesjonalnych wykonawców. To wszystko gwarantuje deweloper. 
 
 
Więcej informacji na temat naszej oferty mieszkań i domów uzyskają Państwo w:
 
BIURZE SPRZEDAŻY SZERBUD w Rzeszowie przy ul. Olbrachta 14,
pod numerami telefonów: 17-85 86 412, 605 151 882,
oraz na stronie www.szerbud.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy