Artykuły sponsorowane

Drzwi zewnętrzne Jak wybrać te, które spełnią nasze oczekiwania

Artykuł Partnera
Dodano: 18.06.2014
No image
Share
Udostępnij
Każdy z nas remontując lub budując swój wymarzony dom pragnie, aby zapewniał on bezpieczeństwo i schronienie domownikom oraz był przyjazny dla rodziny i przyjaciół. Ważną rolę w tym aspekcie odgrywa wystrój samego domu. Jego najbardziej reprezentacyjną częścią są niewątpliwie drzwi zewnętrzne. Stanowią one nieodzowny element architektoniczny budynku, uzewnętrzniają charakter domu oraz są jego wizytówką. Drzwi zewnętrzne skupiają na sobie nie tylko naszą uwagę, ale przede wszystkim przyciągają wzrok naszych gości. Właśnie drzwi o takim obliczu posiada w swojej ofercie firma PARMAX. 
 
„Nasza produkcja oparta jest o jeden z najstarszych i najlepszych naturalnych materiałów używanych przez człowieka – drewno, które charakteryzuje się wysokimi właściwościami wytrzymałościowymi i izolacyjnymi oraz jest w pełni ekologicznym surowcem. Dzięki wykorzystaniu naturalnych cech drewna, jego piękna i pierwotnej struktury w połączeniu z nowoczesnymi formami szkła, ozdobną szlifowaną stalą nierdzewną otrzymaliśmy unikatowe, wyjątkowo ekskluzywne i wyróżniające się modele drzwi zewnętrznych PARMAX” –  mówi Artur Paruch, współwłaściciel firmy PARMAX.
 
Do produkcji drzwi firma PARMAX wybiera najlepsze w swojej klasie gatunki materiału, a każdy gotowy produkt przechodzi przez odpowiednią procedurę kontroli. Niemniej drzwi wejściowe to nie tylko właściwie dobrane wzornictwo, kształt, estetyka i solidność wykonania, ale również trwałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. O wysokim prestiżu, wyjątkowości i niebagatelnym charakterze drzwi świadczą wieloletnia praktyka stolarska, zespół doświadczonych ekspertów bezpośrednio zaangażowanych w proces produkcyjny oraz nowoczesne zaplecze technologiczne.
 
„Wybierając nasze drzwi, Klient nie jest skazany na jednolite, proste i zwyczajne wzory. Elastyczność w tym zakresie to klucz do spełnienia indywidualnych oczekiwań inwestora. W połączeniu z bogatym asortymentem wyposażenia dodatkowego, Klient otrzymuje drzwi „skrojone” według jego najbardziej wymagających parametrów” –  podkreśla  Artur Paruch.
 
Końcem 2013 roku odbyła się przedpremiera unikatowej serii prestiżowych drzwi zewnętrznych – X FACTOR. Zostały one zaprezentowane wybranym odbiorcom, którym został uchylony rąbek tajemnicy. Już wkrótce te niezwykłe drzwi zostaną przedstawione w całej swej okazałości szerokiemu gronu odbiorców indywidualnych. Drzwi te charakteryzują się nieszablonowym designem, możliwością zastosowania egzotycznych gatunków drewna, jak również wysokimi parametrami energooszczędnymi.
 
„Drzwi X FACTOR stworzyliśmy dla Klientów, którzy decydują się na budowę domów o nowoczesnej i niepowtarzalnej architekturze. Chcemy, aby te drzwi odzwierciedlały marzenia Klientów o idealnych drzwiach zewnętrznych. Zapraszam do obejrzenia próbki naszych możliwości w salonie firmy Mariot w Rzeszowie, gdzie można zapoznać się z możliwościami drzwi X FACTOR, jak również z pozostałym naszym asortymentem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych”– mówi Artur Paruch.
 
W swojej ofercie firma PARMAX posiada również drzwi pasywne, drzwi stylowe do kamienic, jak również szeroką kolekcję drzwi wewnętrznych. Firma PARMAX na wszystkie swoje drzwi zewnętrzne oferuje 3 letnią gwarancję.

 
MARIOT Rzeszów
ul. Popiełuszki 5,
tel. (17) 85 909 85 
faks (17) 85 909 85 wew. 126

Dowiedz się więcej: http://www.mariot.pl/
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy