Artykuły sponsorowane

MARATON PILATES – 3.05.2014 godz. 10:00, bulwary nad Wisłokiem

Katarzyna Twardzik
Dodano: 30.04.2014
No image
Share
Udostępnij

Dnia 3 maja, oprócz kilku innych okazji przypada Międzynarodowy Dzień Pilatesu. Z tej okazji na rzeszowskich bulwarach nad Wisłokiem odbędzie się 3-godzinny MARATON PILATES organizowany przez Kasia Twardzik STUDIO z Głogowa Małopolskiego. 

Pilates to metoda treningowa opracowana przez Josepha Pilatesa w pierwszej połowie XX wieku, zwana inteligentną gimnastyką. Głównym zadaniem ćwiczeń jest wzmocnienie naszego gorsetu mięśniowego, który jest odpowiedzialny za utrzymanie prawidłowej postawy i funkcjonowanie kręgosłupa. Regularny trening Pilates zapobiega bólom kręgosłupa, zwiększa ruchomość w stawach, a także doskonale modeluje mięśnie brzucha oraz pozostałe grupy mięśniowe. Jest przy tym treningiem bardzo bezpiecznym, integrującym dodatkowo ciało z umysłem.

Program:

10:00 PILATES dla zdrowego kręgosłupa

11:00 POWER PILATES dla smukłej sylwetki

12:00 PILATES & STRETCH dla dobrego samopoczucia i relaksu

Miejsce: Rzeszów, bulwary nad Wisłokiem, zbiórka o 9:45 pod sceną

(w przypadku deszczowej pogody maraton odbędzie się w Kasia Twardzik Studio w Głogowie Małopolskim, przy ulicy Piaski 41)

Każdy uczestnik, który ukończy maraton otrzyma pamiątkowy dyplom oraz nagrodę: bon 40 zł do wykorzystania w Kasia Twardzik STUDIO. 

W maratonie może wziąć udział każdy, całkowicie za darmo.

Obowiązuje zgłoszenie telefoniczne lub mailowe: 667 840 227, studio@kasiatwardzik.pl

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy