Artykuły sponsorowane

Kobiece warsztaty na Dzień Kobiet – 7 marca w Kasia Twardzik STUDIO

Katarzyna Twardzik
Dodano: 27.02.2014
No image
Share
Udostępnij
Dzień Kobiet to dzień dla NAS – kobiet świadomych swoich potrzeb, pragnących szczęścia dla siebie i bliskich, chcących dobrze się czuć w swojej skórze. Nie ważne ile masz lat, jaką masz figurę, gdzie pracujesz i czego oczekuje od Ciebie otoczenie – Dzień Kobiet to okazja do zajęcia się sobą – swoim zdrowiem, wyglądem i stanem umysłu. Z tej właśnie okazji zapraszamy do spędzenia kilku godzin w kobiecym gronie w nastrojowym Kasia Twardzik STUDIO
 
PROGRAM:
 
17:30 – 18:30 „Kobiecy Pilates” – zajęcia warsztatowe

Płeć piękna ma swoje specyficzne potrzeby i wymaga specjalnego traktowania. Kobiety zmagają się problemami, które w mniejszym stopniu dotykają mężczyzn. W Dniu Kobiet przyjrzymy się bliżej potrzebom naszych kobiecych organizmów oraz poznamy sposoby zapobiegania najczęstszym problemom i schorzeniom, wykorzystując rewelacyjną metodę treningową PILATES.
 
W czasie warsztatów nauczysz się prostych i bardzo wartościowych ćwiczeń, które będziesz mogła wykonywać w zaciszu swojego domu i w ten sposób poprawiać jakość swojego życia.
 

18:30 – 20:00 Ekskluzywne warsztaty pielęgnacyjne Mary Kay
 
Każda z nas chce się czuć piękna i zadbana – niezależnie od swojego wieku, czy fizycznych warunków. I każda z nas może taka być, wystarczy nauczyć się prawidłowej codziennej pielęgnacji. Każdego poranka i każdego wieczoru pracujemy na swój młody i zdrowy wygląd. 
 
W czasie warsztatów każda z uczestniczek będzie mogła samodzielnie pod okiem specjalistek pielęgnacji Mary Kay wykonać zabiegi pielęgnacyjne oraz wypróbować linie kosmetyczne Mary Kay.
 
19:00 – 22:00 Relaks w Day SPA z możliwością skorzystania z masażu twarzy „Kunye”
 
Na co dzień brakuje nam często czasu na relaks – a to nie odbija się dobrze na naszym zdrowiu i samopoczuciu. Odpowiednia ilość wypoczynku jest niezbędna, abyśmy czuły się zdrowe i pełne energii. A skuteczny wypoczynek to oderwanie się od trosk codzienności, skupienie na sobie i swoich potrzebach, stan błogości i rozleniwienia. 
 
Pobyt w naszym kameralnym Day SPA z saunami i strefami relaksu pomoże Ci osiągnąć stan głębokiego odprężenia. Przy okazji skorzystasz w refleksologicznego masażu twarzy, stanowiącego część tybetańskiego masażu „Kunye”, mającego działanie głęboko rozluźniające i wręcz lecznicze. Poczujesz się jak nowo narodzona!
 
Cennik:
  • „Kobiecy Pilates” = 25 zł / os.
  • Day SPA z masażem twarzy = 35 zł / os.
  • „Kobiecy pilates” + Day SPA z masażem twarzy = 50 zł / os. 
Warsztat pielęgnacyjny Mary Kay – gratis
 
Liczba miejsc ograniczona – chętne do udziału w Dniu Kobiet proszone są o zgłoszenie telefoniczne lub mailowe.
Kontakt: 667 840 227, studio@kasiatwardzik.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy