Artykuły sponsorowane

Poznaj tajniki skutecznego zarządzania firmą

Anna Olech
Dodano: 21.02.2014
No image
Share
Udostępnij
Założenie firmy to dopiero pierwszy krok, przez wielu uważany za najprostszy. Prawdziwą sztuką jest zarządzanie przedsiębiorstwem, a także odpowiednie motywowanie pracowników. Jak to robić, by uniknąć błędów? O tym doświadczeni biznesmeni opowiedzą w trakcie trzeciej konferencji „Jak skutecznie zarządzać firmą”, która odbędzie się 10 maja br. w Rzeszowie. 
 
Poprzednie dwie edycje konferencji, które odbyły się w ubiegłym roku, przyciągnęły kilkaset osób z całego regionu.
 
– Konferencja jest skierowana do osób już prowadzących biznesy, do ludzi doświadczonych, właścicieli firm, prezesów, dyrektorów, ale także do tych, którzy w przyszłości chcą prowadzić własną działalność – tłumaczy Sławomir Greszta z Success Learning, współorganizator projektu.
 
Zdradzą tajniki dobrego zarządzania
 
Gośćmi tych konferencji zawsze są osoby, które biznes znają od podszewki. Stworzyli i prowadzą przedsiębiorstwa, które odnoszą sukcesy i mogą stanowić doskonały przykład, inspirację i wzór dla innych. W tym roku prelegentem będzie m.in. Wojciech Sobieraj, główny pomysłodawca, twórca i prezes Alior Banku, jednego z największych sukcesów gospodarczych ostatnich lat w Polsce. Sobieraj stworzył nowy bank praktycznie od zera. W 2006 roku pozyskał około 400 milionów euro od inwestorów i zorganizował największy od 30 lat bankowy greenfield – Alior Bank. Dwa lata z rzędu (2009 i 2010) Alior wygrywał w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”. Wojciech Sobieraj otrzymał m.in. tytuł Magellana Roku 2010 za skuteczne wprowadzenie na rynek bankowy nowego gracza i zdobycie mocnej pozycji rynkowej w bardzo trudnym dla tej branży okresie. Od 2012 roku Alior Bank jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Wojciech Sobieraj, jako doświadczony biznesmen, podpowie jak skutecznie zarządzać firmą. 
 
Z kolei Paweł Królak, przedsiębiorca i jeden z głównych wykładowców Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego ASBIRO, właściciel Klubu Książki Tolle.pl, który stworzył mając 300 zł na start, a po kilku latach doprowadził do siedmiocyfrowych obrotów rocznych, w swoim wystąpieniu podpowie w jaki sposób motywować pracowników. Paweł Królak jest pasjonatem Total Quality Management i ciągłego doskonalenia każdego procesu w biznesie – od marketingu aż po logistykę. 
 
Wśród prelegentów będzie też Leszek Waliszewski, były prezes Delphi Automotive Systems Poland, a obecnie prezes i współwłaściciel FA Krosno, które w 2013 roku zostało wyróżnione Diamentem Forbsa i znalazło się wśród najszybciej podnoszących swoją wartość firm w Polsce. Waliszewski to doświadczony biznesmen, którego podpowiedzi w kwestii zarządzania przedsiębiorstwem dla wielu mogą okazać się bezcenne.
 
Inspiracja i porada w jednym
 
Tą konferencją chcemy połączyć dwa rynki – mówi Sławomir Greszta. –  Z jednej to strony rynek już działający, czyli ludzi, którzy w biznesie mają się czym pochwalić, którzy potrafią i wiedzą jak skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem, właścicieli firm, przedsiębiorstw, kadrę zarządzającą, która chce głębiej poznać nowinki i tajniki z zakresu zarządzania firmą, Z drugiej strony ludzi, którzy myślą poważnie o założeniu własnego biznesu lub osoby, które prowadzą firmę, ale potrzebują wsparcia, wskazówki. Dlatego też zapraszamy doświadczonych przedsiębiorców, którzy przeszli prawdziwą ścieżkę w biznesie, którzy mogą podzielić się swoimi radami. To również okazja, by uczyć się na błędach nie swoich, lecz naszych gości, ponieważ ich rady z pewnością pozwolą ustrzec się przed niepotrzebnymi stratami, błędami i problemami. Konferencja będzie też doskonałą okazją do nawiązania bezcennych kontaktów, które odgrywają dzisiaj kluczową rolę w rozwoju każdego biznesu. 
 
Organizatorzy zaproszenie na konferencję kierują szczególnie do właścicieli firm, kadry zarządzającej oraz do osób, które dopiero myślą o stworzeniu firmy.
 
Więcej informacji oraz zakup biletów na www.successlearning.pl. Kontakt telefoniczny 668-117-645. Ceny już od 69zł.
 
Dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób atrakcyjne rabaty. Liczba miejsc ograniczona. 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy