Artykuły sponsorowane

Twoje zdrowie – Twoja odpowiedzialność

artykuł promocyjny
Dodano: 21.02.2014
No image
Share
Udostępnij
XXI wiek pełen jest niezwykłych szans ale również zagrożeń dla człowieka. Ludzki organizm nieustannie narażony jest na ciągłą aktywność czynników o destrukcyjnym działaniu. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, jak niezwykle cenną wartością w życiu każdego człowieka jest utrzymanie organizmu w dobrym stanie, a także wspomaganie jego mechanizmów obronnych, konferencja organizowana przez firmę Galeria Usług, właściciela marki DuoLife, uświadomi Ci jak wiele sam możesz  zdziałać w tym kierunku. 
 
Dr Piotr Kardasz, biolog i autor publikacji o tematyce dotyczącej zdrowego odżywiania oraz zbawiennego wpływu pochodzących z nieskażonych rejonów substancji roślinnych na ludzki organizm, przedstawi niezwykłe działanie w pełni naturalnego suplementu diety DuoLife.
 
Skuteczność działania DuoLife oparta jest na świadomym rozdzielaniu metabolizmu dnia i nocy oraz wykorzystaniu wspomagania wewnętrznych mechanizmów samonaprawczych na poziomie komórkowym. 
 
Jeśli chcesz się przekonać, jak wiele możesz zyskać, dzięki doskonale skomponowanej i świadomej suplementacji, zarejestruj się na konferencję, dzięki której każdy Twój dzień będzie wyjątkowy!

Konferencja odbędzie się 1 marca 2014 r. w HOTELU PREZYDENCKIM w Rzeszowie, ul. Podwisłocze 48 w godz. 9 – 18.

Zarejestruj się na http://galeriauslug.pl/galeria/course/22  i weź odpowiedzialność za swoje zdrowie we własne ręce! 

Share
Udostępnij

Nasi partnerzy