Artykuły sponsorowane

Zdrowie, piękno, energia…

Katarzyna Twardzik
Dodano: 21.02.2014
No image
Share
Udostępnij
Uwierz, że można żyć w pełnym zdrowiu i sprawności do później starości. Można być zadowolonym ze swojego wyglądu, być silnym i szczupłym. Można zarażać wszystkich energią i optymizmem. Można mieć poczucie harmonii i szczęścia, nawet jeśli Twoja praca to ciągły stres, a dzień jest wypełniony obowiązkami od rana do wieczora. 
 
Przekonaj się, że to możliwe… wystarczy wprowadzić do swojego życia kilka małych elementów: 
 
– aktywność fizyczną uwzględniającą prozdrowotny trening   równoważący ciało i umysł
– racjonalne odżywianie
– skuteczny wypoczynek ciała i umysłu
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
 
Wydaje się proste… gdyby jednak rzeczywiście takie było, nie mielibyśmy takiego wzrostu zachorowań na choroby cywilizacyjne, takiej plagi otyłości, tylu przypadków depresji i zaburzeń na tle emocjonalnym. Bez profesjonalnego wsparcia i wiedzy trudno obrać właściwą ścieżkę prowadzącą do zdrowia i samozadowolenia. Dlatego właśnie powstało Kasia Twardzik STUDIO – kameralna przestrzeń do pracy nad ciałem i mentalnością, do efektywnego relaksu i pozbywania się skutków stresu, wreszcie do zdobywania wiedzy o tym, jak żyć w zdrowiu i harmonii.
 
Studio to nie klub fitness
 
Po kilkunastu latach pracy w dużych i małych klubach fitness mogę stwierdzić, że są one świetnymi miejscami do zwiększania siły i wytrzymałości, poprawy kondycji i pozbywania się negatywnych emocji. Zwykle jest głośno, radośnie i energetycznie, a klienci uwielbiają spędzać tam czas. Zauważyłam jednak, że nie wszyscy czują się w klubach komfortowo i nie wszyscy mogą tam osiągać swoje cele. To między innymi osoby po 50-tce, mające sporą nadwagę, problemy z kręgosłupem lub innymi narządami ruchu, kobiety w ciąży i wszyscy ci, którzy bardziej niż „wyżycia się” potrzebują pracy ukierunkowanej na swój problem zdrowotny, atmosfery skupienia i wyciszenia.
 
Miłośnicy tradycyjnych klubów fitness także od czasu do czasu poszukują takiej odskoczni. 
 
Kasia Twardzik STUDIO jest właśnie takim kameralnym i nastrojowym miejscem, gdzie każdy będzie potraktowany indywidualnie, każdy otrzyma pomoc i wsparcie, czy to w wyborze odpowiedniego treningu, czy też sposobu na relaks i zredukowanie skutków stresu. Dla osób ćwiczących w innych obiektach nasza oferta będzie świetnym uzupełnieniem, pomagającym zwiększać rezultaty treningowe, wypoczywać i zdobywać wartościową wiedzę w zakresie zdrowego stylu życia. Natomiast osoby, które chciałyby związać się z jednym miejscem, znajdą tutaj wszystko, czego potrzeba do osiągnięcia i utrzymania dobrego zdrowia i samopoczucia: skuteczny trening, regenerację i wyciszenie w SPA, profesjonalne doradztwo dietetyczne, terapie naturalne oraz możliwość zdobywania wiedzy na licznych warsztatach i szkoleniach.
 
Zupełnie nowa jakość
 
U podstaw koncepcji Kasia Twardzik STUDIO leży przywracanie i utrzymanie zdrowej równowagi na wszystkich poziomach, przy indywidualnym podejściu do każdego klienta i w przyjaznej atmosferze. Formułę studia determinuje kameralność i komfort: lokalizacja na uboczu, w kojącym otoczeniu lasu i ogrodu, treningi personalne oraz w małych, stałych grupach, udostępnianie kompleksu SPA na wyłączność – to nasze niewątpliwe atuty. 
 
Praca na treningach, odnowa biologiczna, wypoczynek, racjonalne odżywianie… to wszystko ma sprawić, że będziesz czuć się dobrze w swojej skórze: ciało stanie się silne, szczupłe i proporcjonalne, poprawi się Twoja kondycja, zapomnisz, co to ból pleców i stawów, lepiej będziesz radził sobie ze stresem, wzrośnie poziom Twojej energii. To tylko niektóre „objawy” poprawy Twojego zdrowia, które zaobserwujesz, jeśli zdecydujesz się na zmianę. Możesz osiągnąć każdy cel, jaki sobie wyznaczysz – wsparcie i odpowiednie narzędzia znajdziesz w Kasia Twardzik STUDIO.
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy