Artykuły sponsorowane

Wyjątkowe miejsce na rodzinne ferie

Artykuł Partnera
Dodano: 10.01.2014
No image
Share
Udostępnij
Dla rodzin z dziećmi atrakcje na każdą aurę i porę roku. Dla spragnionych odpoczynku w otoczeniu luksusu szeroki wachlarz ekskluzywnych zabiegów SPA & Wellness. Dla aktywnych wypoczynek w siodle. W Hotelu Karino każdy, kto zawita w ten uroczy zakątek Bieszczadów, znajdzie coś dla siebie.
 
Od ponad dwudziestu lat Hotel Karino gości w swych progach miłośników Bieszczadów. Ale kiedy dziś patrzy się na ten duży, nowoczesny, luksusowo wyposażony ośrodek, trudno uwierzyć, że jego początki były przypadkowe, znacznie skromniejsze i nawet nazwa miała być inna, a jedynie pomyłka sprawiła, że hotel w Berezce znany jest jako „Karino”. W 2010 roku ośrodek przeszedł prawdziwą metamorfozę. Na miejscu dawnego obiektu powstał kompleks o powierzchni ponad 3 tysięcy m2, z 49 pokojami i prawdziwym SPA.
 
Prawdziwe SPA w Bieszczadach

Choć dziś niemal na każdym kroku można zetknąć się z ofertami gabinetów SPA&Wellness, to w rzeczywistości oferta niewielu z nich spełnia warunki, by mogły pretendować do tego miana. Wymogiem jest posiadanie kilku gabinetów zabiegowych, jacuzzi, sauny, basenu. SPA w Hotelu Karino spełnia wszystkie te warunki. Są tu cztery gabinety: prysznic Vichy, gdzie wykonywane są zabiegi na ciało, zabiegi holistyczne i zabiegi pełnego owijania ciała, gabinet pedicure i manicure, gdzie proponowana jest nowa hybrydowa metoda malowania paznokci, gabinet masażu, gdzie można skorzystać m.in. z masażu klasycznego, gorącymi kamieniami, próżniowy chińską bańką oraz gabinet kosmetyczny z pełną ofertą zabiegów na twarz. Poza tym do dyspozycji gości jest basen ze sztucznym nurtem, przypominającym rzeczny prąd, jacuzzi, a także kompleks saun i strefa schładzania ze studnią. – SPA to nasza recepta na pochmurne dni, ponieważ jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu, gdy pogoda nie sprzyja wycieczkom w góry. Nawet jeśli aura nie dopisuje, to w naszym hotelu można wspaniale odpocząć i zrelaksować się – przekonuje Władysław Cienki, właściciel hotelu.
 
 
Na koń
 
Hotel Karino od zawsze był kojarzony z końmi i dziś nadal oferuje naukę jazdy konnej i przejażdżki bieszczadzkimi szlakami. – W stadninie mamy osiem koni, które są do dyspozycji gości hotelu, jak i wszystkich, którzy odwiedzają te strony. Konie to nasza tradycja, z której nie rezygnujemy. W najbliższym czasie zakończymy rozbudowę stajni i planujemy budowę krytej ujeżdżalni, chcemy w też kupić konie pociągowe do wozów traperskich – zdradza właściciel „Karino”.
 
 
Dla rodzin z dziećmi i nie tylko
 
Oferta hotelu jest tak przygotowana , by przyjemnie spędzić tu urlop lub zorganizować szkolenie, konferencję, czy wyjazd integracyjny. Jednak właściciel nie ukrywa, że szczególną uwagę zwraca na rodziny z dziećmi. Z myślą o najmłodszych gościach na basenie przygotowano brodzik, jest też kolorowy pokój zabaw, plac zabaw na zewnątrz hotelu, a w restauracji specjalne menu dla małych pociech. Wszystko po to, by czas spędzony w Hotelu Karino na długo zapadł w pamięci. W opiniach gości odwiedzających Hotel Karino, jest to miejsce niezwykle przyjazne dzieciom, z domowym i smacznym jedzeniem, bardzo komfortowe dla wypoczynku, z rodzinną atmosferą i życzliwym personelem. Obok hotelu powstało Wiejskie ZOO, gdzie w okresie letnim dzieci wspólnie z rodzicami miło spędzają czas poznając zwierzęta z wiejskiej zagrody. 
 
 
Wyjątkowe miejsce na rodzinne ferie
 
Na okres ferii zimowych Hotel przygotował specjalne pakiety dla rodzin z dziećmi obejmujące pobyt z wyżywieniem, zabiegi SPA dla rodziców oraz zajęcia animacyjne dla dzieci. Aby zarezerwować pobyt lub poznać więcej szczegółów wystarczy odwiedzić stronę „Karino”: www.karinospa.pl lub skontaktować się telefonicznie z hotelem pod nr tel. 13 4692138 lub wysłać email: recepcja@penjonatkarino.pl 
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy