Artykuły sponsorowane

Kiermasz Świąteczny w Galerii NOWY ŚWIAT

Artykuł Partnera
Dodano: 16.12.2013
No image
Share
Udostępnij
Od  19 do 23 grudnia br. Galeria NOWY ŚWIAT w Rzeszowie zaprasza wszystkich miłośników zdrowych i naturalnych produktów spożywczych na Kiermasz Świąteczny – Jarmark Wyrobów Regionalnych.
 
Będzie to nie lada gratka dla osób poszukujących smacznej i naturalnie wytworzonej żywności, a Galeria NOWY ŚWIAT wypełniona będzie smakami i aromatami najlepszych produktów kulinarnych z różnych regionów Polski, jakich na co dzień próżno by szukać w Rzeszowie i okolicy. Nie brakować będzie okazji do swobodnego wybierania, degustowania i kupowania tradycyjnych produktów bezpośrednio od ich producentów. 
 
Do Galerii Nowy Świat przyjadą najlepsi producenci z różnych regionów Polski. Wśród wystawianych wyrobów znajdą się: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, przetwory mięsne, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleb na zakwasie, kulebiaki, oscypki, sery , ciasta staropolskie, sękacze, 
 
Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym tradycyjnym sklepie. Uzupełnieniem ekspozycji będzie autorska biżuteria, artykuły dekoracyjne oraz oryginalne przedmioty rękodzieła artystycznego doskonałe na prezent i jako dekoracja każdego wnętrza.
Wszyscy wystawcy zapowiadają liczne degustacje i promocje. Zapowiada się nie lada gratka dla smakoszy, warto więc skorzystać z nadarzającej się okazji do dokonania zakupów naprawdę smacznych i poszukiwanych produktów.

Kiermasz Świąteczny – Jarmark Wyrobów Regionalnych będzie odbywać się w Rzeszowie w Galerii NOWY ŚWIAT przy ul. Krakowskiej 20, w dniach 19-23 grudnia. Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy.”

Więcej informacji: www.galeria-nowyswiat.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy