Artykuły sponsorowane

Zimowe dodatki w modnym stylu z KiK

Artykuł Partnera
Dodano: 02.12.2013
No image
Share
Udostępnij
Zima tuż tuż, dlatego najwyższy czas przygotować się na śnieżne szaleństwo. Modna i odpowiednio dobrana odzież sportowa zapewni dobrą zabawę na stoku i podczas spacerów w mroźne dni. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w wygodne i ciepłe ubrania, zwracając uwagę na ich praktyczne przeznaczenie i funkcjonalność. W ofercie sklepów KiK znajdziemy cały niezbędny asortyment, zaczynając od bielizny, a kończąc na zimowych kurtkach i akcesoriach.

Planując zimowe szaleństwo na stoku zadbajmy o prawidłową ochronę głowy, oczu i dłoni. Przy wielogodzinnej aktywności na nartach czy stoku, przy często minusowych temperaturach, konieczne jest dobranie odpowiedniej czapki, rękawiczek i gogli. Są to szczegóły wyposażenia narciarskiego, których jednak nie należy pominąć, by w pełni cieszyć się smakiem zimowych atrakcji. Zachowanie właściwej ciepłoty głowy oraz jej ochrona przed potencjalnymi urazami to podstawa. Możemy zdecydować się na czapkę bawełnianą lub wykonaną z dzianiny, która najczęściej ma polarową podbitkę. Obie zapewnią dobrą osłonę.
 
Do wyposażenia możemy dorzucić także ochronny kask, który jest wskazany szczególnie dla małych dzieci, niemniej solidną ochronę głowy przy upadkach i innych zagrożeniach zapewni każdemu narciarzowi czy snowboardziście. Kolejnym elementem są rękawiczki wzbogacone dodatkową warstwą ochronną i ciepłym wsadem, który nie przepuszcza zimnego powietrza do wewnątrz. Zabezpieczy tym samym dłonie przed odmrożeniem.
 
Gogle pozwolą zachować prawidłową widoczność i osłonią oczy podczas szusowania na stoku czy intensywnych opadów śniegu. Wieczorem sprawdzą się odblaskowe zapinki do kurtek bądź spodni, które możemy zamocować do każdej części wierzchniej garderoby. Wpłyną na naszą dobrą widoczność na stoku, zwłaszcza po zmroku lub w czasie intensywnych opadów.

Dobór odpowiedniej i użytecznej odzieży sportowej pozwoli korzystać z uroków zimy i zapewni właściwą odporność na ujemne temperatury i niekorzystne warunki atmosferyczne. Właściwe przygotowanie sprawdzonego stroju na nadchodzący sezon uczyni z nas mistrzów, praktykujących corocznie modny i funkcjonalny styl na stoku.  

Koszulki, getry, bokserki damskie i męskie oraz ocieplacze na talię i skarpety narciarskie, wykonane z termoaktywnej tkaniny. Koszulki, bluzy, swetry wyposażone w sprawdzony system zapinań. Kurtki i spodnie narciarskie wyposażone w praktyczne kieszonki na karnet narciarski lub telefon i odpowiednie parametry. Czapki, rękawiczki i gogle, ochronne kaski, odblaskowe zapinki do kurtek i spodni.
 
Zapraszamy do sklepu KiK w galerii Nowy Świat w Rzeszowie, ul. Krakowska 20.
 
 
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy