Artykuły sponsorowane

Niezwykły Klub – już na Podkarpaciu!

Artykuł Partnera
Dodano: 13.11.2013
No image
Share
Udostępnij
Już w najbliższą sobotę (16-11-2013) w hotelu Hotel Senator Gran Via odbędzie się interesujące spotkanie informujące o nowym produkcie DuoLife oraz o możliwościach biznesowych z nim związanych.  Nie możecie przejść obok tego obojętnie. Zapytacie dlaczego? – bez zastanowienia odpowiemy, że mamy do czynienia z biznesową innowacją zasługująca na wiele uwagi. Po pierwsze rozmawiamy o całkowicie polskiej marce, w 100% z polskim kapitałem. Kolejnym istotnym faktem jest to, że mimo iż marka DuoLife  obecna jest na rynku od niespełna dwóch miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie. DuoLife otrzymał już wiele nagród co nie zdarza się wielu markom w pierwszych miesiącach ich działania.

Począwszy od statuetki Luksusowej Marki Roku 2013 (wśród laureatów takich jak Pure Sky Club, Lot, Ambra, Cin&Cin, Volvo, Wittchen, DQ Vodka, Grupa Deutsche Bank) przez Odkrycie Roku 2013 przyznane podczas gali Imperium Urody organizowanej przez prestiżowy magazyn Imperium Kobiet: 
 
 
skończywszy na Złotym Ambasadorze Sportu przyznanej na Stadionie Narodowym podczas gali Warszawskie Wieczory Olimpijskie zorganizowanej przez Fundacje Feliksa Stamma.
 

 
To jednak nie koniec wyróżnień, jakość produktu została zauważona przez kapitułę  najstarszego, cieszącego się największą renomą konkursu Jakość Roku przyznając nominacje w dwóch kategoriach Jakość Roku 2013 i Eko Jakość Roku 2013 
 
Według nas nie trzeba więcej mówić o firmie, więc przejdziemy do spotkania które zapowiada się niezwykle interesująco. Całość poprowadzi doskonale znany Ryszard Rembiszewski, który przez ponad 20 lat gościł w wielu polskich domach i z za szklanego ekranu czynił za sprawą Lotto – Polaków milionerami.
 
Na początku zostaną omówione korzyści biznesowe jakie daje DuoLife, a zaraz po tym zapowiada się bardzo ciekawe wystąpienie  Przewodniczącego Rady Naukowej dr. Piotra Kardasza. Dalsza część poprowadzą Założyciele i zarazem Prezesi Marki. Będzie to świetna okazja do osobistego spotkania. My już nie możemy się doczekać – oczywiście  będziemy obecni na tym spotkaniu. Do zobaczenia.
 
Aby zarezerwować miejsce na tym spotkaniu zarejestruj się na http://szkolenia.galeriauslug.pl/?ref=GU00004105
 
Więcej na temat DUOLIFE:
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy