Artykuły sponsorowane

“Samochód flotowy roku 2013 – samochód dla pracownika w segmencie B” uzyskał Renault CLIO Grandtour

Artykuł Partnera
Dodano: 25.09.2013
No image
Share
Udostępnij
FLOTA to organizator Plebiscytu Fleet Awads i najdłużej ukazujące się czasopismo o integrujące branżę flotową w Polsce. Ponad 10 lat dociera bezpośrednio do fleet managerów oraz wszystkich, których obowiązki służbowe związane są z zarządzaniem parkami samochodów służbowych. 12 000 nakładu i przeszło 105 numerów sprawia, że Magazyn Flota kreuje polską rzeczywistość flotową. Doradza, edukuje, pokazuje wiodące rozwiązania na rynku i jest medium opiniotwórczym, merytorycznym i obiektywnym.
 
Ideą Plebiscytu Fleet Awards Polska jest wyłonienie wiodących produktów i usług oraz najlepszych samochodów na rynku flotowym w kraju. Sama nominacja jest wyróżnieniem i możliwością zaprezentowania się bardzo szerokiemu gronu czytelników Floty. Całe przedsięwzięcie to specjalnie skonstruowana platforma internetowa na której odbywa się jeden z etapów Plebiscytu – głosowanie internetowe. W kilku wydaniach Magazynu Flota ukazują się cyklicznie opisy i prezentacje nominowanych, a szeroka promocja całego projektu czyni z Plebiscytu Fleet Awards Polska najbardziej oczekiwane i medialne wydarzenie rynku flotowego w danym roku. Jest to również jedyny plebiscyt nad przebiegiem którego czuwa zawsze niezależna i zewnętrzna firma audytorska, która zlicza głosy.
 
Wybór najlepszych odbywa się podczas dwóch odsłon: głosowania internetowego i Wielkiego Testu Flotowego.
 
 
Głosowanie internetowe rozpoczęło się w tym roku 25 lutego i trwało do 20 marca. Aby oddać głos należało założyć kontro na specjalnej platformie Plebiscytu. Poprawność oddanych głosów weryfikował audytor odrzucając te, które oddane były przez samych nominowanych. Głosy były oddawane w 24 kategoriach gdzie wskazać można było jednego faworyta. Co ważne, swój wybór głosujący mogli zmieniać w czasie trwania głosowania internetowego. Waga głosów internetowych była liczona jako 0,2. Ta część głosowania była rozstrzygająca dla nominowanych produktów i usług.
 
 
Wielki Test Flotowy odbył się 21 marca na warszawskim Bemowie. Nad bezpieczeństwem czuwali instruktorzy Szkoły Jazdy Renault. Test odbył się na specjalistycznie przygotowanym torze testowym pod czujnym okiem specjalistów. Każdy juror otrzymał kartę oceny gdzie w skali 1-10 oceniał pojazdy wg. 6 kryteriów specjalnie opracowanych przez Magazyn Flota. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu jurorzy oceniali flotowość pojazdów (ich przydatność w firmowych parkach pod różnymi względami w zależności od segmentu auta). Waga głosów oddanych przez jurorów Testu była liczona jako 0,8.
 
 

Więcej informacji uzyskają Państwo w naszych salonach:

AUTO SPEKTRUM SP. Z O.O. 

Al. Armii Krajowej 82
35-307 Rzeszów
 
Tel. 17 – 859 25 00 
Tel. 17 – 859 15 00 
Fax. 17 – 859 25 01
 
 
 
Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów
Tel. 14 – 628 45 45
Fax. 14 – 628 46 48
  
ul. Krakowska 199
38-400 Krosno
Tel. 13 – 420 11 77
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy