Artykuły sponsorowane

Dom i otoczenie w najwyższym standardzie

Szerbud
Dodano: 15.09.2013
No image
Share
Udostępnij
Kto nie marzy o tym, by wprowadzić się do nowego domu, w którym wszystko, łącznie z otoczeniem budynku, jest zapięte na ostatni guzik? Na to mogą liczyć osoby, które zdecydują się zamieszkać na rzeszowskim Osiedlu Śnieżna, budowanym przez firmę Szerbud.  
 
Osiedle Śnieżna w Rzeszowie stworzy 20 domów w nowoczesnej architekturze, zlokalizowanych w spokojnej okolicy, z bogatą infrastrukturą. To ogromnie istotne argumenty wpływające na decyzję o kupnie domu. Jednak klienci zwracają uwagę na pełną ofertę firm deweloperskich i niestety nie każdy z nich może liczyć na to, że otrzyma wszystko, na czym mu zależy. Ale nie w przypadku domów budowanych przez Szerbud.
 
Każdy dom na Osiedlu Śnieżna posiada indywidualny wjazd, bramę wjazdową, furtkę i chodnik oraz podjazd dla samochodów. Firma wykonuje również odbojówkę i taras oraz buduje ogrodzenia, co eliminuje ewentualne niesnaski z sąsiadami w kwestii przebiegu granicy. Dzięki temu rozwiązaniu, kupujący dom ten problem ma wyeliminowany już na wstępie. Ale to nie wszystko, na co mogą liczyć klienci Szerbudu. Po zakończeniu inwestycji teren budowy nie tylko zostaje uporządkowany, ale na posesję wchodzi firma zajmująca się ogrodami, by profesjonalnie zadbać o otoczenie domu. 
 
 
Na przestrzeni lat Szerbud zbudował sobie renomę firmy solidnej, budującej domy doskonałej jakości. Na wszystkie klient otrzymuje gwarancję, więc w razie jakichkolwiek problemów nie pozostaje z nimi sam, lecz zajmuje się nimi serwis. A z faktu wykorzystania doskonałych materiałów wynika również inna, bardzo ceniona przez kupujących, korzyść – budynki są bardzo dobrze docieplone.
 
– Grubość izolacji to aż 15 cm, dzięki czemu koszt ogrzewania, więc i utrzymania domu, jest dużo niższy – dodaje Jacek Ceglarz. – I choć budynki nie mają statusu energooszczędnego, w myśl ustawy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, ale na pewno mają podobny zakres jeśli chodzi o stratę ciepła. Solidność wykonania i wysoka jakość materiałów sprawiają, że nasze domy są tanie w obsłudze. Wszystko dlatego, że stosujemy najlepsze materiały, jakie obecnie są dostępne na rynku, w tym ceramiczną dachówkę, pełne docieplenie fundamentów, a cała instalacja grzewcza jest naprawdę bardzo dobrym poziomie.

W celu uzyskania szerszych informacji odnośnie oferty firmy SZERBUD zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 do siedziby firmy przy ul. Olbrachta 14 w Rzeszowie lub o kontakt telefoniczny: 17-85 86 412, e-mail: szerbud@szerbud.pl. www.szerbud.pl
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy