Artykuły sponsorowane

Nowoczesne domy dla wymagających

Szerbud
Dodano: 23.08.2013
No image
Share
Udostępnij
Kupno domu zawsze jest doskonale przemyślaną decyzją, gdyż zazwyczaj jest to inwestycja życiowa. Dziś świadomość przyszłych właścicieli nieruchomości jest coraz większa – doskonale wiedzą, czego chcą od swojego domu i jego otoczenia. Ich wymagania w stu procentach spełnia oferta firmy Szerbud.
 
Kupujący własne cztery kąty mają określone wymagania dotyczące samego domu oraz miejsca, gdzie będzie on ulokowany. Idealnym miejscem, spełniającym te oczekiwania, jest Osiedle Śnieżna w Rzeszowie, budowane przez Szerbud w urokliwej dzielnicy Budziwój. To doskonała okolica, w której z pewnością chciałby mieszkać niejeden współczesny klient rynku nieruchomości – nieco oddalona daje możliwość odpoczynku od zgiełku miasta, ale jest na tyle bliska, że w ciągu zaledwie 10 minut można dotrzeć do centrum. W pobliżu jest szkoła podstawowa, gimnazjum, sklep spożywczy, przystanek MPK, a to niezwykle ważne argumenty dla osób, które szukają idealnego miejsca do zamieszkania. Nieopodal znajdują się ścieżki rowerowe i miejsca, gdzie można spacerować całą rodziną. Osiedle Śnieżna w każdym aspekcie spełnia potrzeby nabywających nieruchomość – cisza, spokój i piękne zielone tereny, a do tego niedaleko od centrum miasta. 
 
Ogromnym atutem 20 domów budowanych przez firmę Szerbud jest ich nowoczesny charakter, co odróżnia je od obecnej oferty lokalnego rynku nieruchomości. – Domy zostały przeanalizowane przez projektanta wnętrz pod kątem przyszłych aranżacji wnętrz, szczególnie pod względem ustawienia względem stron świata – mówi Jacek Ceglarz. – Salon w naszych domach zawsze jest ukierunkowany na południe i zachód, a więc jest to najlepsze ustawienie. Domy są wspaniale doświetlone, ponieważ posiadają okna narożne, a do tego są bardzo ustawne, gdyż szczególnie zależało nam, by każdy z nich był doskonale zaprojektowany pod kątem aranżacji wnętrz. Każdy dom na parterze ma duży, przestronny salon, z przeszklonymi drzwiami i oknami narożnymi, pokój typu gabinet, kuchnia, na górze natomiast są trzy sypialnie i łazienka. Przestrzeń prywatna jest więc doskonale oddzielona od codziennej. Do tego dochodzi duży taras, co mieszkańcy z pewnością doceniają. Każdy z domów ma też dwustanowiskowy garaż, którego tak bardzo oczekują obecnie kupujący. 
 
W celu uzyskania szerszych informacji odnośnie oferty firmy SZERBUD zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 do siedziby firmy przy ul. Olbrachta 14 w Rzeszowie lub o kontakt telefoniczny: 17-85 86 412, e-mail: szerbud@szerbud.pl.

 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy