Artykuły sponsorowane

Współczesne trendy w organizacji przestrzeni biurowych

Artykuł Partnera
Dodano: 31.07.2013
No image
Share
Udostępnij
Zmiany w obszarze technologii, postępująca globalizacja produkcji i usług, zmiany demograficzne – to podstawowe czynniki wpływające na nowe na naszym rynku, podejście do organizacji miejsca pracy.
 
Środowisko pracy jest w stadium ciągłej ewolucji. Swoją konkurencyjność na rynku firmy wspierają budowaniem atrakcyjnego wizerunku już nie tylko jako dostawcy produktów i usług. Bardzo ważny jest również wizerunek pracodawcy, który rozumie potrzeby i oczekiwania pracowników, które są determinowane nie tylko charakterem wykonywanych zadań, ale miejscem zamieszkania, wiekiem, stylem życia.
 
Jakie cenimy wartości?
 
Wynikiem każdej wykonywanej pracy jest efekt. Ale można go osiągać pracując w różnych miejscach: w firmie i poza nią, w różnych warunkach: na open space i w sali konferencyjnej,  a czasami w domu lub o różnych porach dnia – jeśli jest to wpisane w kulturę organizacyjną firmy. Z naszego doświadczenia wiemy jak bardzo pracownicy cenią możliwość wyboru i jak to bardzo pozytywnie wpływa na efekty pracy i lojalność w stosunku do pracodawcy.
 
Co ma przyszłość?
 
Odpowiedzialne podejście do przestrzeni biura. Podporządkowanie jej funkcji typowi zadań i charakterowi wykonywanej pracy. Stworzenie stref i przestrzeni wspierających pracowników, tak aby intuicyjnie korzystali z tych obszarów, które w naturalny sposób pomagają im w wykonywaniu zadań indywidualnych i zespołowych. 
 
Co jest trendy?
 
Przekonanie, że zawsze jest czas na zmiany, że warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania przestrzeni biura. Wierzymy, że dobrze zaprojektowane biuro ma wpływ na samopoczucie pracowników, a tym samym na efekty ich pracy. Buduje pozytywny wizerunek firmy na konkurencyjnym rynku. Profesjonalne projektowanie przestrzeni optymalizuje koszty, a więc staje się inwestycją, która się opłaca.
 

 
 
Salon Firmowy w Rzeszowie
ul. Wyspiańskiego 18D
35-111 Rzeszów 
tel.: +48 17 853 05 26
fax: +48 17 853 05 26
 
 
Share
Udostępnij

Nasi partnerzy