Reklama

Lifestyle

W piątek otwarcie lodowiska w Parku Sybiraków

Aneta Gieroń
Dodano: 30.11.2023
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Share
Udostępnij

W piątek, 1 grudnia prawdziwa frajda dla miłośników jazdy na łyżwach – otwarcie lodowiska w Parku Sybiraków. To prywatna inicjatywa, ale uczniowie rzeszowskich szkół od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-12 mogą jeździć za darmo. Po południu i w weekendy standardowa cena biletu 18 zł za godzinę.

Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie lodowisko w Parku Sybiraków w Rzeszowie. Przedsięwzięcie jest prywatne (właścicielem obiektu jest spółka Alegria, która w poprzednich latach takie lodowisko stawiała na placu eventowym Millenium Hall), ale realizowane w partnerstwie z miastem. To namiastka miejskiego lodowiska, na które rzeszowianie wciąż czekają, od kiedy stare zostało zburzone, a do budowy nowego wciąż robione są przymiarki.

700 metrów na Baranówce

Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu od 10:00 do 21:00. Uczniowie rzeszowskich szkół mają wstęp wolny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00 – ponieważ ilość miejsc na terenie lodowiska jest ograniczona, liczy się kolejność wejść, pierwszeństwo mają grupy szkolne, które wcześniej zarezerwowały miejsce. Tafla lodowiska mierzy 700 mkw.

Ceny za jazdę

Po południu oraz w weekendy godzina jazdy kosztuje 18 zł. Bilet ulgowy, czyli dla osób poniżej 18 roku życia, kosztuje 14 zł. Za wypożyczenie łyżew trzeba zapłacić 8 zł, a za szatnię – 2 zł. Za 8 zł można również wypożyczyć niedźwiadka dla początkujących łyżwiarzy. Natomiast 2 zł kosztuje wypożyczenie kasku. Ostrzenie łyżew to cena 20 zł.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy