Reklama

Lifestyle

Już otwarte lodowisko przy Wyspiańskiego w Rzeszowie

Aneta Gieroń
Dodano: 02.01.2024
Fot. Pixabay
Fot. Pixabay
Share
Udostępnij

Od soboty, 30 grudnia czynne jest największe w Rzeszowie lodowisko przy ulicy Wyspiańskiego. Ślizgać się można aż na 1200 metrach kwadratowych. Zadaszone lodowisko czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 21.00, w weekend od godz. 9.00 do 21.00. Na miejscu można wypożyczać łyżwy, kaski i pingwiny dla początkujących łyżwiarzy. Jednorazowy bilet wstępu upoważnia do jazdy bez limitu czasu.

Lodowisko przy ul. Wyspiańskiego ma taflę o wymiarach 20×60 m.

– Tafla jest zadaszona halą namiotową i oświetlona, dzięki czemu można z niej korzystać bez względu na pogodę. Obok stanęły kontenery, w których są wypożyczalnie sprzętu, toalety i automaty z ciepłymi napojami oraz przekąskami – mówi Grzegorz Wójtowicz, przedstawiciel inwestora.

Zadaszone lodowiska przy Wyspiańskiego i nad Wisłokiem

– Umowę zawarliśmy na trzy lata i dotyczy dwóch lodowisk, przy ulicy Wyspiańskiego oraz nad Wisłokiem. Miasto użycza firmie teren, na którym działają te lodowiska. Jesteśmy pierwszym miastem w Polsce, w którym nasz partner uruchomił dwie ślizgawki – dodaje Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.  

Jednorazowy bilet wstępu na lodowisko upoważnia do jazdy bez limitu czasu. Bilet normalny kosztuje 25 zł, ulgowy – 20 zł, rodzinny – 20 zł, zaś grupowy – 15 zł od osoby. Wypożyczenie łyżew to koszt 15 zł, zaś za kask zapłacimy 10 zł.

Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy