Reklama

Lifestyle

W sobotę koncert Serca Sercom – dziennikarze i aktorzy dzieciom

Alina Bosak
Dodano: 05.01.2023
70607_koleda
Share
Udostępnij
W sobotę 7 stycznia o godz. 18.00 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie odbędzie się koncert charytatywny „Serca Sercom”. Zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Z zespołem Grzane Wino zaśpiewają rzeszowscy redaktorzy i aktorzy, by wesprzeć wychowanków Domu Dziecka w Strzyżowie. Wstęp wolny!
 
Akcję 16 lat temu wymyślili dziennikarze oddziału TVP3 Rzeszów i aktorzy Teatru „Maska”. Do wspólnego śpiewania zaprosili kolegów z różnych rzeszowskich mediów i tak powstał wyjątkowy, charytatywny koncert. Jest on organizowany z myślą o podopiecznych Domu Dziecka w Strzyżowie. Zebrane podczas wydarzenia pieniądze przeznaczane są na pomoc dzieciom z tej właśnie placówki. Dzięki akcji mogą cieszyć się dodatkowymi atrakcjami podczas ferii zimowych i wakacji. W tym roku dzieci zbierają środki na wycieczkę do Energylandii. 
 
Koncert „Serca Sercom” to jedyna okazja, by zobaczyć na scenie dziennikarzy, którzy na co dzień w roli artystów nie występują. Dziennikarze śpiewają wspólnie z aktorami i widownią. Każdy koncert odbywa się przy akompaniamencie wyjątkowej orkiestry – tym razem będzie to zespół Grzane Wino. Oprócz koncert ze sceny popłyną też piosenki tej uwielbianej przez fanów bieszczadzkiej kapeli. 
 
Na koncert może przyjść każdy, kto chce wesprzeć cel akcji. Podczas występów odbędzie się zbiórka „co łaska do kapelusza”. Zaplanowano również licytacje. Do wygrania będzie zaproszenie do współprowadzenia programów radiowych, telewizyjnych, sesja zdjęciowa u fotografa i operatora telewizyjnego Krzysztofa Łokaja, czy wywyołany na dużym formacie pejzaż Roztocza wykonany przez fotografa Tadeusza Poźniaka, a także np. kolacja dla dwojga. Wstęp na koncert jest wolny!  
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy