Reklama

Lifestyle

Zagraj w turnieju Dzień Dziecka z Toyotą Dakar Rzeszów

Anna Olech
Dodano: 22.05.2014
12509_losowanie3a
Share
Udostępnij
Sport to zdrowie i równocześnie doskonały sposób spędzania wolnego czasu. Dlatego warto go propagować od najmłodszych lat. Z takiego założenia wychodzi Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland DAKAR Spółka z o.o. i 1 czerwca organizuje wyjątkowy turniej piłki nożnej. To świetna propozycja dla dzieci i młodzieży, którzy chcą aktywnie spędzić Dzień Dziecka, doskonale się przy tym bawiąc.
Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, uprawia go ok. 270 mln ludzi w najróżniejszych zakątkach kuli ziemskiej. Ale to sport nie tylko dla zawodowców, w piłkę nożną może grać każdy niezależnie od wieku i płci. Popularność tego sportu i piłkarzy warto wykorzystać, by promować sport i aktywny sposób pędzania czasu wśród najmłodszych. A profesjonalnie przygotowany turniej to okazja, by poczuć się jak największe gwiazdy footballu. Idealnym terminem takich rozgrywek jest Dzień Dziecka, czyli święto wszystkich najmłodszych. W tym dniu właśnie na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowa sportowa impreza organizowana przez Dakar Toyota Rzeszów, która od lat czynnie wspiera sport. Wszystkie mecze rozegrane zostaną na sztucznej nawierzchni, gdzie wyznaczone będą dwa boiska o wymiarach 49×30 metrów. Każda z rozgrywek potrwa 16 minut, a zespoły mogą liczyć maksymalnie 15 zawodników.
Zespoły zostaną przydzielone do dwóch grup,  każdej po 4 drużyny. Pierwszy etap rozgrywek odbędzie się w grupach system ligowym, czyli „każdy z każdym”, następnie system pucharowym mecze półfinałowe o miejsca 5-8 i 1-4, oraz mecze finałowe o miejsca 7, 5, 3 i 1 w turnieju. 
W trakcie turnieju odbędzie się również konkurs żonglerki. Wszystkie zespoły otrzymają dyplomy i puchary, wszyscy uczestnicy otrzymają medale, a dla najlepszego strzelca, żonglera, zawodnika turnieju oraz bramkarza przygotowano dyplomy oraz specjalne statuetki.
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy