Reklama

Lifestyle

Triathlon w weekend w Rzeszowie. Utrudnienia w ruchu

Opracowanie Aneta Gieroń
Dodano: 03.06.2022
63968_triathlon
Share
Udostępnij
W najbliższą sobotę i niedzielę w Rzeszowie odbędą się zawody Pucharu Europy w Triathlonie. W sobotę start godz. 11.00 przy Żwirowni. Trasa będzie przebiegać ulicami: Kwiatkowskiego, Piaskową, Strażacką, Zakładową i Grabskiego. Ulice te będą zamknięte dla ruchu samochodowego. Koniec zawodów o godzinie 19.30.
 
W niedzielę  strat godz. 11.00 przy Żwirowni. Trasa pętli zawodów ulicami: Kwiatkowskiego, Jana Pawła II, Budziwojską, Podleśną. Koniec zawodów o godz. 16.00. W tym czasie ulice będą zamknięte dla ruchu.
 
W związku z zawodami zmianie ulegną również trasy autobusów MPK.

Triathlon w Rzeszowie

W sobotę od ok. 10:45-20:00 dla autobusów komunikacji miejskiej nastąpi zamknięcie ulic Kwiatkowskiego (na odcinku od skrzyżowania z ul. Zakładową do skrzyżowania z ul. Piaskową) i Strażackiej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Kwiatkowskiego do skrzyżowania z ul. Graniczną).
 
Trasa przebiegu linii nr 12 zostanie skrócona do przystanku Powstańców Warszawy Dom Studenta 08. Odjazdy w kierunku powrotnym będą realizowane od przystanku Powstańców Warszawy / Podwisłocze 07. Autobusy linii nr 31 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Sikorskiego.
 
Także w sobotę, 5 czerwca od ok. 10:45-15:40 dla autobusów komunikacji miejskiej nastąpi zamknięcie ulic Kwiatkowskiego (od skrzyżowania z ul. Koło do ulicy Jana Pawła II), Jana Pawła II (na całej długości), Budziwojskiej (od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Podleśną), Podleśnej (na całej długości).
 
Trasa przebiegu linii nr 12 zostanie skrócona do przystanku Powstańców. Warszawy Dom Studenta 08. Odjazdy w kierunku powrotnym będą realizowane od przystanku Powstańców. Warszawy / Podwisłocze 07, natomiast przebieg linii nr 37 zostanie skrócony do przystanku Sikorskiego MPGK 20, skąd rozpoczynane będą kursy powrotne.
 
Share
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nasi partnerzy